Butik Afyon Kültür ve Termal Turu (2Gece Otel)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

AFYON TERMAL VE KÜLTÜR TURU 

3 GECE 3 GÜN - Kültür ve Termal Turu 
( 2 Gece Otel Konaklaması )  

1 TAM GÜN OTELDE  TERMAL KEYFİ


(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 13 Ocak
1. Gün: İstanbul - Afyon Gidiş Yolculuğu (Sabah Seyahati ) Afyon Zafer Anıtı, Afyon Müzesi, Çeşmeli Konak, Ulu Camii, Sultan Divani Mevlevihanesi Müzesi, Afyon Karahisar Kalesi, Termal Keyfi

İstanbul`dan belirlemiş olduğumuz noktalardan hareketle Adapazarı, Kütahya, üzerinden Afyon`a varıyoruz. Öğlen saatlerde Afyon`a varışımızın ardından misafirlerimizle gezimize başlıyoruz. Avusturyalı heykeltıraş Krippelin'in eseri olan Zafer Anıtı'nı gördükten sonra Afyon Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Çeşmeli Konak, 13'üncü yüzyılda kurulmuş olan Sultan Divani MevlevihanesiUlu Camii  ve Karahisar Kalesi gezilerimizin ardından Tarihi Afyon Evleri'ni görebileceğimiz keyifli sokak mazaralarında verdiğimiz fotoğraf molasının ardından Öğle Yemeğimizi alıyor ve Otelimize yerleşiyoruz. Odalarımıza yerleşimemizi takiben otelimizin termal imkanlarından faydalanmak üzere serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Otelimizin Termal & Spa İmkanlarından Faydalanma ; Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için Termal imkanlardan yararlanma fırsatı. Otelimizin şifalı sularından, Havuzlarından ve ücretsiz Spa olanaklarından faydalanabilirsiniz. Arzu eden konuklarımız için ise ücretli hizmetler olan Masaj, Aroma Terapiler ile rahatlama imkanı bulunmaktadır.  

Sabah Kahvaltısı: Mola Tesislerinde Ekstra olarak Alınacaktır.  
Öğle Yemeği: Afyon Restoranlarında Extra olarak Alınacaktır. 
Akşam Yemeği: Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Konaklama: 4*  / 5* Afyon Termal otellerinde konaklama. 
Tur Mesafesi: Turumuzun Bu Gününde Afyon Merkezde kısa kültür turumuz gerçekleşecektir. (yaklaşık Toplam 10 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 14.00 - 15.30 saatleri arasında olacaktır.

 

 

2. Gün: Termal Keyfi

Sabah kahvaltısından sonra Tüm gün otelimizin termal imkanlarından faydalanmak üzere serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Otelimizin Termal & Spa İmkanlarından Faydalanma ; Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için Termal imkanlardan yararlanma fırsatı. Otelimizin şifalı sularından, Havuzlarından ve ücretsiz Spa olanaklarından faydalanabilirsiniz. Arzu eden konuklarımız için ise ücretli hizmetler olan Masaj, Aroma Terapiler ile rahatlama imkanı bulunmaktadır.  

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde ücrete dahil olarak Alınacaktır.  
Öğle Yemeği: Otelimizde Extra olarak Alınacaktır. 
Akşam Yemeği: Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Konaklama: 4*  / 5* Afyon Termal otellerinde konaklama. 
Tur Mesafesi: Turumuzun Bu Gününde tüm günümüzde otelde dinlenerek gerçekleşecektir.   

 

3. Gün: Frig Vadisi, Göynüş Vadisi, Aslantaş, Yılantaş, Maltaş, Ayazini Yazılı Köyü Midas Anıtı, Kırk Göz Kale, Küçük Yazılıkaya, Bitmemiş Anıt, Antik Yol, Gerdek kaya Mezar Anıtı, Midas Şehri, Midas Anıtı, Arezastis Anıtı, Aslanlı Mabet, Himmetbaba Türbesi, Emre Gölü ve Tekne Turu, İstanbul Dönüş Seyahati

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası Frig Vadisi gezimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Frig Vadisi olarak anılan geniş bölge içerisinde bulunan Göynüş Vadisi  ile gezimize başlıyoruz. Aslantaş, Yılantaş, Maltaş, Ayazini Yazılı Köyü Midas Anıtı, Kırk Göz Kale, Küçük Yazılıkaya, Bitmemiş Anıt, Antik Yol, Gerdek kaya Mezar Anıtı, Midas Şehri, Midas Anıtı, Arezastis Anıtı, Solonun Mezarı (Aslanlı Mabet), Himmetbaba Türbesi gezileri ile Frig Uygarlığından günümüze ulaşan eserleri inceleyerek gezilerimizi tamamlıyoruz.  Bir sonraki durağımız olan Emre Gölü 'ne ulaşarak burada serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burada çay,kahve içerek yorgunluk atabilir, fotoğraf çekebilir veya dileyen misafirlerimiz Ekstra Tekne Turu'na katılabilirler. Burada verdiğimiz serbest sürenin sonunda İstanbul'a dönüş'e geçiyoruz. Yol Güüzergahımızda verdiğimiz molaların ardında trafik ve yol durumuna göre gece saatlerinde İstanbul`a varıyoruz. Sizlerle yeni bir gezimizde buluşmak üzere gezi katılım durağınızda sizlerden ayrılıyoruz...

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Ücrete dahil olarak alınacaktır.  
Öğle Yemeği: Afyon Restoranlarında Ekstra olarak alınacaktır. 
Akşam Yemeği: Dönüş Seyahatinde olunacağından Mola Tesisinde Ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama: Konaklama Bulunmaz. 
Tur Mesafesi: Turumuzun Bu Gününde Afyon çevresinde kısa seyahatlerimiz ve dönüş yolculuğumuz gerçekleşecektir. (yaklaşık Toplam 550 km)   
İstanbul`a Varış Saati: Aracımız İstanbul`a 24.00  sonrası saatlerinde ulaşmaktadır.

 Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
13.01.20234* Şehir Otelleri3.500,00 TL4.300,00 TL 3.500,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
3 - 6 Yaş 2.100,00 TL
7 - 12 Yaş 2.900,00 TL
0 - 2 Yaş 500.00 TL
3 - 6 Yaş 2.100,00 TL
7 - 12 Yaş 2.900,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz. Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız. Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir. Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız. Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz. Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüx Aracımız ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
 • Tur süresince tüm transfer ve ulaşımlar
 • Profesyonel Rehberilik hizmetleri
 • Araç içi ikramlar
 • 2 Gece Afyon Termal Hotel Konaklaması
 • Otelimizde alınan 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otelimizde alınan 2 Akşam Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
 • Termal - Spa - Masaj extra ücretleri,
 • Öğlen yemeği,
 • Birinci gün sabah kahvaltısı,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri ve Milli Park giriş ücreti
 • Kişisel harcamalar ve alışverişler,

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam