Konaklamalı Küre Kanyonları Doğa Yürüyüşü

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

KÜRE KANYONLARI TREKKİNG TURU 

1 GECE 2 GÜN - Doğa Yürüyüşü Turu 
( 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama )

Önemli Notlar :

Not-1 : Sonbahar aylarında yürüyüş yaptığımızdan ötürü üzerinizdeki kıyafetleri buna göre ayarlayınız.

Not-2 : Yürüyüş esnasında min. 1lt su yanınızda olmalı.Yürüyüş esnasında atıştırmalık kuruyemiş alabilirsiniz. Yanınızda küçük litreli termos bulundurunuz.

Not-3 : Yanınıza yedek ayakkabı ,çorap ,pantolon gibi giysileriniz yanınıza alınız.Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.

Not-4 : Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda rehbere bilgi veriniz.

Gerekli Malzemeler :

- Küçük Sırt Çantası

- Tercihen Bileklikli Yürüyüş Ayakkabısı

- Yürüyüş Pantalonu

- Yağmurluk, Panço, Mont

- Tozluk, Baton, Termos

- Güneş Gözlüğü, Güneş Kremi

- Cilt İçin Koruyucu Krem

   “Yine yürümeliyiz” diyerek ayrılacağınız keyifli bir gezi sizi bekliyor.

 

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 27 Mayıs
1. Gün: İstanbul - Mencilis Mağarası - Çatak Kanyonu - Pınarbaşı

Yolculuğumuza; sabah hareket saatlerine göre ilgili duraklardan misafirlerimizi alarak başlıyoruz. Yol üzerinde güzel bir nokta da sabah kahvaltı molamızı veriyoruz. Sabah kahvaltı molamızı tamamladıktan sonra gezimizin ilk noktası olan Bulak Mağarasına doğru yolculuğumuz devam ediyor. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından Bulak Mağarasına varıp gezmeye başlıyoruz. Bulak Mağarası, toplam uzunluğu 6052 metre, girişe göre son noktanın yüksekliği ise 281 metredir. Mencilis Mağarası, yatay olarak gelişmiş, çok katlı, kaynak konumlu aktif ve fosil bölümlerden oluşan bir mağaradır. Birbirine bağlı üç kattan oluşan bu mağara, ilginç bir oluşum ve gelişim özelliğine sahiptir. Bu güzel noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra Çatak Kanyonuna doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolcuğun ardından yürüyüşe başlayacağımız noktaya varıyoruz.Kısa bir hazırlığın ardından yürüyüşe başlıyoruz. Orman içi patikaları kullanarak yaklaşık 3 km yürüdükten sonra müthiş manzarasıyla Çatak Kanyonu bizi karşılıyor. Türkiye'nin 4. büyük kanyonu olması özelliğine sahip Çatak Kanyonu toplam uzunluğu 8 km 'dir. Devrekani Çayı üzerinde olan kanyon da yan duvar kayaların yüksekliği yer yer 400-880 metreye ulaşmaktadır. Bu kanyonda bulunan sarp kayalıklar da kartal, atmaca, doğan gibi yırtıcı kuşlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu güzel noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra akşam saatlerinde konaklayacağımız otelimize varıp dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

2. Gün: Horma Kanyonu - Ilıca Şelalesi - Valla Kanyonu

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Horma Kanyonuna doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20 dk yolculuğun ardından Horma Kanyonuna varıyoruz. Kısa bir hazırlığın ardından kanyon içi müthiş manzaralar içeren yürüyüşümüz başlıyor. 2020 itibari ile Horma Kanyonun iç kısmına ahşap yürüyüş yolu yapıldı.Başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar olan mesafe yaklaşık 5,5 km'dir. Herkesin yürüyebileceği kolay parkurdur. Bu güzel noktadaki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra bölgenin bir başka güzelliği olan Valla Kanyonuna doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğun ardından Valla Kanyonuna varıyoruz.Türkenin en büyük kanyonu olan Valla Kanyonu ,Devrekanı ve Kanlıçayın birleşimi kanyonun başlangıç noktasıdır. Küre dağlarını yararak geçen Kanyon 12 km kadar uzunluktadır. Kanyonun her iki yanında yer yer 800 ile 1300 metreye ulaşan uçurumlar bulunur. Bu eşsiz doğa harikasını gezdikten sonra İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Başka bir Bizce Tatil Trekking turunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 

 

 Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
27.05.20234* Şehir Otelleri1.950,00 TL2.250,00 TL 1.950,00 TL--Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.


GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Acil sorularınız için;  0535 692 00 16 /  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.

ONLİNE ÖZEL GRUP TALEBİ Yapmak için;
Lütfen aşağıdaki Formu doldurarak bize talebinizi iletiniz.

 


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul'dan Gidiş-Dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • 1 Sabah Kahvaltısı ( Otelde)
 • 1 Akşam Yemeği ( Otelde)
 • Rehberlik
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler ve diğer harcamalar
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • İki Öğlen Yemeği

 •  

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam