BT-AYT102 VİLLA NATUREL

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BT-AYT102 VİLLA NATUREL Hakkında

Evlerimiz, Işık Ülkesi Likya'nın büyüleyici doğası ve eşsiz tarihi dokusu eşliğinde, huzur dolu gerçek bir alternatif tatil önerisi. K

alkan-Sarıbelen-Kaş sahil yolu üzerinde yer alan evlerimiz muhteşem deniz ve dağ manzarası, temiz havası ve zengin florası ile kent yaşamının stresli yoğunluğundan, kalabalıklardan, trafikten uzak, köye dönüş tadında huzurlu bir tatil için aradığınız ideal ortamı sunuyor. Sürdürülebilir mimari anlayışı ile tasarlanmış, bütünüyle yöresel ve doğal malzemelerin kullanıldığı, her türlü çağdaş konfora ve özel havuza sahip taş ve ahşap dağ evleri, Kaputaş Vadisi üzerinden muhteşem bir deniz manzarası ile kucaklıyor misafirlerini. Kendinizi, denizden 800m yüksekte, huzur dolu bir doğa ile sarmalanmış, masmavi bir gökyüzünün altındaAkdeniz meltemlerinin fısıltılarını dinlerken bulacaksınız.

Tatil Evlerimiz, size deniz, kum ve güneş odaklı, herkesin uyguladığı kurallar gölgesinde yaşanan tatil konseptinin dışında, sunduğu alternatif bir tatil ve yaşam biçimi ile öne çıkıyor. Aradığınız huzurlu, sakin ve ekolojiközel deneyimi,doğanın size sunduğu ritm eşliğinde, kalabalıkların gittiği yerlerden uzakbu çok özelmekanda yaşayabilirsiniz. Bölgenin doğal, tarihi ve kültürel değerleri göz önüne alınarak tasarlanan mimari projenin ana ilham kaynağı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından koruma altına alınmış olan 350 yıllık tarihe sahip geleneksel "Ambar" yapıları. Likya uygarlığının izlerini taşıyan "Ambar" ların yapısal ölçü ve oranlarını çağdaş bir yorumla sunan evlerimiz doğaya saygılı malzemeler kullanılarak inşaa edildi.Çevrede bulunan 100 yıllık eski köy evlerinden çıkarılan ahşap elemanlar kullanıldı. Doğal yapıyı bozmayan minik patikalarla ulaşabildiğiniz her bir birim, deniz manzarasını kucaklayan geniş cam yüzeyleri ile arazinin doğal yapısına uygun olarak konumlandırıldı. Doğanın günlük ritmini her an, her perspektifden yaşayabilmenizi mümkün kılan yalın ve huzurlu bir ortam.

Tüm alışveriş, banka, restoran ve eğlence olanaklarına sahip Kalkan'a 10-15 dakikalık sürüş mesafesinde, tertemiz bir ortamda, gerçek köy hayatının keyfini tadabileceğiniz Sarıbelen de ki ,evlerimizden Likya Bölgesinin tüm tarihi ve doğal ören yerlerine ve havaalanlarına kolay ulaşım imkanlarına sahipsiniz. Dünyanın sayılı yürüyüş güzergahlarından biri olan Likya Yolu parkurlarını deneyebilir, aynı zamanda zengin bir florayave muhteşem deniz manzarasına sahip dağ yollarında unutulmaz doğa ve tarih keşif yürüyüşleri yapabilirsiniz. Bisiklet sürebilir, kısa bir mesafede su ve su altı sporlarını yapma imkanı bulabilirsiniz. Dünya kültür mirasları olarak tanınmış Patara, Xhantos, Tlos gibi Likya antik kent merkezlerine kültürel geziler yapabilirsiniz. Doğayla bütün ve ekolojik bir yaşam deneyimini doğaya saygı anlayışı ile sunan evlerimiz, sürdürülebilir enerji ve doğal su kaynakları kullanıyor. Ekosistem döngü anlayışı, biyolojik arıtma ve gri su sistemi le çevreye saygılı. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen sürdürülebilir tarım yöntemleriyle yetişmiş ağaçlarınızın dalından meyvenızı koparabilir, bahçenizden sebzenizitoplayabilir,yanıbaşınızdaki çobandan taze sütünüzü ve peynirinizialabilir, organik beslenmenin keyfini en doğal haliyle sürebilirsiniz.

Evlerimiz size ihtiyacınız olan her türlü çağdaş konfor olanakları ile hizmet veriyor. Eviniz için gerekli tüm eşya ve ev aletleri mevcut. İnternetiniz, telefonunuz ve çok ihtiyaç olmasa da televizyonunuz hizmetinizde.Soğutmanız doğal iklim serinliği, ısınmak içinse yerden ısıtma sistemiile kuzine ve ocaklığı kullanabiliyorsunuz. Doğal kaynak suyu kullanılan havuzunuz ise yalnızca size özel. Buzdolabı, fırın, ocak, bulaşık makinası ve her türlü mutfak ekipmanı ile tamamlanmış mutfağınızda bahçenizden toplayabileceğiniz ve köy halkından temin edebileceğiniz yöresel, taze ürünlerle keyfinizce yemekler yapabilir, aynı zamanda verandada bulunan köy ocaklığında odun ateşi keyfiyle unutamayacağınız lezzetler hazırlayabilirsiniz. Evleri mizde sabahları kuş cıvıltıları ile uyanıp, öğlen keçilerin çıngırak sesi ile huzur bulup, akşam günbatımlarında denizin üzerinden batan güneşin ebruli renklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Gecenin huzur dolu sessizliğinde binlerce yıldızın aydınlattığı gökyüzünün altında ailenizle,dostlarınızla unutulmaz anılar edinebilirsiniz. Akdeniz'in dinginliğine, bahar çiçeklerinin kokusuna, serin meltemlere ve Likya tarihinin izlerine davet ediyoruz. Villa Özelliği Genel Özellikler: Antik Likya Uygarlığı'nın eşsiz tarihi dokusunu ve Kaş dağ köylerinin büyüleyici doğasını keşfedebileceğiniz bir konuma sahip olan evimiz, Sarıbelen Sahil yolu üzerinde kolayca erişebileceğiniz bir noktada. Sessiz ve huzurlu bir vadide konaklama imkanı sunan evimizden Dalaman ve Antalya Havaalanınlarından kolay transfer imkanlarına sahipsiniz.

Kalkan'a ulaşım yalnızca 10-15 dakika. Kaş'a 30 dakika, Fethiye'ye ise 1 saat uzaklıkta. Konforunuz için bir araç kiralamanız önerilebilir. Yatak Odaları ve Banyolar: Asma katda harika bir deniz manzarasına hakim, oturma alanı ve özel banyoya sahip bir ebeveyn odası mevcut. Zemin katda ise 2 kişilik bir yatak odası ile 2 çocuk veya 2 yetişkin için yatak olanağı sağlayan geleneksel sedirli bir oturma mekanı bulunmakta. Ebebeyn odası, zemin kattaki 2 kişilik yatak odası ile yatak olarak da kullanılabilen geleneksel sedirleri ile birlikte 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Zemin katda yer alan diğer banyo ve ebeveyn banyosu tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Mutfak ve Yemek: Sade bir yaklaşımla tasarlanan açık mutfağınızda, bahçenizden ve yakın çevrenizden bulabileceğiniz taze ve organik ürünlerle keyifli yemekler yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her imkana sahipsiniz. Mutfak sohbetleri yapabileceğiniz 4-5 kişilik masa dışında ahşap verandada yer alan köy ocaklığı ve geniş oturma alanınızda doğayla başbaşa odun ateşi keyifleri yaşayabilirsiniz. Oturma Mekanı: Ev'e girdiğiniz anda sizi yüksek tavanlı, ahşap ve doğal taş dokunun sarmaladığı sıcak bir ortam bekliyor. Geniş cam yüzeylerden sizi kucaklayan Kaputaş Vadisi ve Akdeniz'in sonsuz ufku aydınlık ve ferah bir mekanın parçası olarak karşınıza çıkıyor. Geleneksel sedirli oturma odanızda en sevdiğiniz kitabınızı okuyabilir, televizyon seyredebilir ya da yalnızca yanıbaşınızda sizi saran huzur dolu doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Arazi, Oturum Alanı, Manzara: İki evimiz ile birlikte 5000m2, büyüklüğünde doğası bozulmamış bir arazide yer alıyor. Minik patikalarla ulaşabildiğiniz her bir birim kendi özel geniş bahçesine sahip.Evimizin oturum alanı veranda dahil 65m2, ayrıca 30m2 asma kata sahip. Unutamayacağınız muhteşem deniz ve dağ manzarası büyüleyici zengin flora ile tamamlanıyor.

Dış Mekan Özellikleri: Manzaraya ve güney yönüne hakim ahşap veranda konforunuz ve keyifli anlarınız için tasarlandı. Geleneksel köy ocaklıklarından esinlenerek yapılan açık şömineniz odun ateşi keyfini yaşayabilmeniz, aynı zamanda unutulmaz lezzetler pişirebilmeniz için. Doğanın günlük ritmini hissedebileceğiniz, kuş seslerini ve çobanların çıngıraklarını dinleyebileceğiniz serin, huzurlu ve konforlu bir mekan. Aktiviteler: Likya Tarihi'nin dokusunu , köy hayatının sakinliğini ve doğal yaşamın tüm güzelliklerini keşfedebileceğiniz yürüyüş imkanları ile birlikte, dünyaca ünlü Likya Yolu güzergahları hemen yanıbaşınızda. Deniz manzaralı dağ yollarında doğa yürüyüşleri yapabilir, zengin bir florada fotoğraf çekebilir, bisiklet sürebilir aynı zamanda kısa bir mesafede su sporları yapma imkanları bulabilirsiniz. Yakın bir çevrede Xhantos, Patara ve Tlos gibi dünya mirası listesinde yer alan Antik Likya kentlerini ziyaret edebilirsiniz.

10 dakikalık bir mesafede Kalkan'ın ün sahibi restoranlarına, eğlence olanaklarına, alışveriş ve banka imkanlarına ulaşımınız mümkün. Yakın Kent Merkezleri ve Havaalanları: Evimizden Dalaman Havaalanı 130km, Antalya Havaalanı ise 210km uzaklıkta. Ulaşım, transfer imkanları çok kolay..

Özel bir konuma sahip olan evimiz, özlediğiniz huzurlu, sakin ve doğal bir tatil için sizi bekliyor.

Hasar Depozitosu 1000.-TL

Rezervasyon Ön Ödemesi

Rezervasyon anında, rezervasyon bedelinin %30,girişte %70 tahsil edilir.

 

Mutfak
 •  Tabak ve Mutfak Eşyaları
 •  Bulaşık Makinesi
 •  Buzdolabı
 •  Ocak

 

Eğlence
 •  İnternet
 •  Uydu
 •  TV

 

Banyo
 •  Duşakabin

 

Genel
 •  Dışarı Oturma Grubu

 

Çevre
 •  Özel Havuz
 •  Özel Bahçe

 

 

Tip

Villa

Bölge

Antalya, Kaş

Giriş

16:00

Çıkış

10:00

Denize Uzaklık

2 km

Merkeze Uzaklık

Kalkan 15 km Kaş 25 km

Plaja Uzaklık

Kaputaj 19 km

Markete Uzaklık

5 km

Havalimanına Uzaklık

Dalaman 130 km

Fiyatlar

Lütfen sorunuz.

Ödeme Şartları

İptal Şartları

Yorumlar


BT-AYT102 VİLLA NATUREL Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.