Bodrum Turu ( 2Gece Otel ) Tur Programı

BODRUM TURU 

OTOBÜSLÜ PROMOSYON TUR PAKETİ
3 GECE 4 GÜN - Kültür, Doğa Turu
 
( 2 Gece 4* Hotel Konaklaması )  

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan Akşam Hareket
PROGRAM
1 Gün: İstanbul İzmir Gece Yolculuğu

Belirtilen çıkış noktalarından hareketle İzmir'e doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.2 Gün: Çeşme – Kervansaray – Alaçatı - Bodrum

Keyifli bir gece yolculuğunun ardından İzmir Konak Meydanı’ndan panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi ve Hükümet Konağı’nı görerek gezimize başlıyoruz. Ardından Asansör gezimizi gerçekleştiriyor ve sonrasında Ege’nin incilerinden olan Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi (Panoramik) ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde serbest zaman veriyoruz ve sonrasında 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Ardından son dönemlerin gözde, ünlülerin ise uğrak mekanı olan Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı’nı ve Alaçatı’nın meşhur sokaklarını gezeceğiz. Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda gezerken, içinizi geçmişin hüznü dolduracaktır. Alaçatı’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’daki otelimize ulaşıyoruz. Tesis imkânlarından faydalanabilmek ve dinlenmek için serbest zaman ile akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 3 Gün: Bodrum - Myndos Kapısı - Antik Tiyatro - Zeki Müren Müzesi

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, bölgenin en otantik beldesi olarak bilinen Gümüşlük`e gidiyoruz. Bu küçük koyda yan yana şirin lokanta ve cafeler yer alır. Çok güzel ve berrak bir denizi vardır. Güzel manzaranın keyfini çıkarıp, sanat güneşimiz Zeki Müren`in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan Bodrum merkezdeki evini ziyaret ediyoruz. Bodrum denince herkesin keyif aldığı ve hissettiği farklıdır. Deniz sezonu dışında da Bodrum kendine has mimarisi, ılıman iklimi ile Ege`nin en özel tatil beldesidir. Bodrum barlar sokağında ve çarşısında vereceğimiz serbest zaman sonrası Myndos Kapısı ve Antik Tiyatroyu gezip Turgutreis merkeze dönüyoruz. Turgutreis, Bodrum`un en uç noktasında yer alır. Büyük ve güzel bir marinası vardır. Kendisine has hediyelik özel ürünlerin bulunabileceği Çarşısı ile Turgutreis; aynı zamanda Bodrum`da gün batımını en güzel izleyebileceğiniz yerlerin başında gelir. Turgutreis`ten Yunanistan`ın Kos adasına da feribot seferleri yapılıyor. Turgutreis Çarşıda serbest zaman verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ile konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra)

 4 Gün: Bodrum - İstanbul Dönüş Yolculuğu

Otelde zaman geçirebilmek , dinlenmek adına bu son günümüzü öğle yemeği sonrasına kadar tesiste geçiriyoruz. Ardından tesisten ayrılarak, İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yol üzerinde, Büyük Menderes ırmağının getirdiği alüvyonlar ile denizden kopmuş bir göl olan Heraklia (Bafa) Gölü’nde çay molası veriyoruz. Yolculuğumuz ardından geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, bir sonraki tur programımızda görüşmek ümidi ile sizlere veda ediyoruz.

 ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Araçlarımız İle Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 2 Sabah kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • 2 Gece Hotel Konaklama
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk Gün Kahvaltı
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Turlar
 • Öğle Yemekleri


Kalkış Yerleri
 • İzmit Halkevi Durağı (00:35)
 • Beylikdüzü (21:00)
 • Avcılar E-5 (21:20)
 • Sefaköy Köprüsü E-5 (21:25)
 • Bakırköy E-5 (21:40)
 • Ayvansaray E-5 (21:50)
 • Mecidiyeköy (22:00)
 • Kadıköy Evlendirme D. (22:30)
 • Yenisahra E-5 (22:45)
 • Maltepe Köprüsü E-5 (22:55)
 • Kartal Köprüsü E-5 (23:10)
 • Pendik Köprüsü E-5 (23:20)
 • Çayırova Mc.Donalds (23:35)
Notlar

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.

https://bizcetatil.com/bodrum-turu
Bizce Tatil
Büyükşehir Mah. Başak Sokak Atrium Alişveriş Merkezi Büro Katları No:2 Kat:3 Daire:108 Beylikdüzü / İstanbul
0212 587 2200


Bu çıktı 02.04.2023 15:24 tarihinde verilmiştir. Bizce Tatil tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.