Ankara Eskişehir Turu Tur Programı

ANKARA & ESKİŞEHİR TURU 

2 GECE 2 GÜN - Kültür ve Şehir Turu 
( 1 Gece Otel Konaklaması )  

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan Gece Hareket
PROGRAM
1 Gün: Ankara- Anıtkabir - Meclis Binaları- Kurtuluş Savaşı Müzesi- Cumhuriyet Savaş Müzesi- Ankara Kalesi

Gece saat 00:00’da İstanbul'dan hareket ediyoruz. Düzce, Bolu güzergâhından ilerleyerek molaların ardından sabah kahvaltımızı (Ekstra) alıyor ve Ankara turumuza başlıyoruz. Panoramik Ankara Bakanlıklar turumuzun ardından ilk olarak ANITKABİR’ ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Aslanlı yol, Atatürk mozole ziyaretinin ardından, Anıtkabir müzesini geziyoruz. Sonrasında İlk meclis binasını (1920 ve 1923 yılları arası) Kurtuluş savaşı Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında İkinci Meclis binası (1924-1960 yılları arası) "Cumhuriyet Müzesi" ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra hanları, hamamları, konakları, sepetçileri, bakırcıları ve ilginç müzeleri ile başka bir Ankara’ yı içinde barındıran ANKARA KALESİ’ ni geziyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli dakikalardan sonra, Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2 Gün: Eskişehir- Kent Park- Kurşunlu Camii- Odunpazarı- Balmumu Müzesi- Porsuk Çayında Tekne Turu- İstanbul

Otelimizde Kahvaltılarımızı aldıktan sonra, ANKARA dan sabah saatlerinde Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. 2 saatlik bir yolculuğun ardından Eskişehir e ulaşıyoruz. Öncelikle ESKİŞEHİR’ in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kentpark’ a gidiyoruz. Toplam 300.000 m2 lik alana sahip sahip olan parkta yapay plaj dışında, açık yüzme havuzlarını, restoran ve kafeleri, hediyelik eşya satışı yapılan büfeler’den alışveriş yapma imkanı buluyor ve büyük bir yapay göleti fotoğraflıyoruz. Kent Park gezimiz sonrasında, 1525 yılında yapımı tamamlanmış Kurşunlu Camii ve Külliyesi’ni ziyaret ediyor ve Odun Pazarında uğranması gereken yerlerden biri olan Atlı Han’a gidiyoruz. Eskişehir’in meşhur Lüle taşından yapılan hediyelik eşyalardan alma imkanı buluyoruz. Şehrin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve adeta bir açıkhava müzesi’ni andıran Odun pazarı evlerin’i görüyor ve sonrasında Balmumu Müzesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Sakarya Nehrinin en uzun kolu olan Porsuk çayına gidiyor şehrin en güzel noktası olan Porsuk ‘ ta tekne turumuzu yapıyoruz. Porsuk nehri kenarındaki serbest zamanımız sonrasında dönüş için yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımızın ardından akşam saatlerinde İstanbul'a ulaşıyor ve turumuzun bitiriyoruz. Bir daha ki Bizce Tatil organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruzÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
15.04.20224* Şehir Otelleri490,00 TL550,00 TL 490,00 TL0 - 2 Yaş 49,00 TL
3 - 6 Yaş 290,00 TL
7 - 12 Yaş 390,00 TL
0 - 2 Yaş 49.00 TL
3 - 6 Yaş 290,00 TL
7 - 12 Yaş 390,00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
 • 4.Bakırköy E-5 (00:00)
 • 5.Ayvansaray E-5 (00:10)
 • 6.Mecidiyeköy (00:20)
 • 7.Kadıköy Evlendirme D. (00:40)
 • 8.Yenisahra E-5 (00:55)
 • 9.Maltepe Köprüsü E-5 (01:10)
 • 10.Kartal Köprüsü E-5 (01:20)
 • 11.Pendik Köprüsü E-5 (01:30)
 • 12.Çayırova Mc.Donalds (01:45)
 • 1.Beylikdüzü (23:30)
 • 2.Avcılar E-5 (23:40)
Notlar

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.

Bizce Tatil
Büyükşehir Mah. Başak Sokak Atrium Alişveriş Merkezi Büro Katları No:2 Kat:3 Daire:108 Beylikdüzü / İstanbul
0212 587 2200


Bu çıktı 24.09.2021 07:04 tarihinde verilmiştir. Bizce Tatil tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.