Butik Göynük Taraklı Mudurnu Gölcük Gölü Yedigöller Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.


MUDURNU - GÖYNÜK - TARAKLI - GÖLCÜK

VE YEDİGÖLLER TURU 

1 GECE 2 GÜN - Kültür ve Doğa Turu 

Gidiş Dönüş Ulaşım- İlk Gün Serpme Sabah Kahvaltısı- 2 Öğlen Yemeği Dahildir.
( 1 Gece Yarım Pansiyon 4* Otel Konaklaması )  

Herşey DAHİL

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul-Taraklı-Göynük-Mudurnu-Akkayalar Travertenleri

İstanbul'da buluşma noktalarımızdan sabah hareketle, İlk durağımız olan Taraklı'ya hareket ediyoruz. Taraklı çarşısında yaptığımızın yürüyüşün ardından ara sokaklara dağılmış Osmanlı konakları eski çamaşırhane göreceğimiz güzellikler arasında. Sadrazam Yunus Paşa tarafından Mimar Sinan'a yaptırılmış olan Yunus Paşa Camii 'ni ziyaret ettikten sonra serbest alışveriş zamanı veriyoruz. Bir sonraki gezi noktamız olan Göynük 'e ulaşıyoruz. Burası Osmanlı döneminden kalmış bir fotoğraf karesi gibi keyifli bir sakin kent. Akşemddin Türbesinin ziyaretinden sonra Gazi Süleyman Paşa Camii ve Hamamını ziyaret ediyoruz. Ardından Zafer Kulesine çıkıyor ve buradan Göynük manzarasını seyrediyoruz. Gezilerimizden sonra Öğlen yemeği molamızı veriyoruz. Yemek sonrası alışverişlerimizi tamamlayarak bir sonraki durağımız olan Çubuk Gölüne ulaşarak manzara seyrine dalıyoruz. Sünnet Gölü Bolu'nun sessiz sakin köşelerinden biri. Deniz seviyesinden 1030m. yükseklikte bir heyelan set gölü.  Buradaki fotoğraf molamızın ardından Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış olan Mudurnu’yu keşfediyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyor ve Bakırcılar çarşıyla birlikte eski çarşıların arasında dolaşarak Saat Kulesinden Mudurnu Manzarasını izliyoruz. Akkayalar Travertenlerini ziyaret ediyoruz. Pamukkalede gördüğümüz beyaz travertenleri buradada bulmak misafirlerimiz için şaşırtıcı olacak, Travertenlerin bulunduğu yamaçta ayrıca mağara oluşumlarını da görebiliyoruz. ile  gezimizi tamamlayarak otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

 

2. Gün: Yedigöller Milli Parkı- Nilüfer Parkı - Bolu Müzesi - Gölcük Gölü Tabiat Parkı - İstanbul

Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra bol oksijenli bir güne merhaba diyoruz. İlk durağımız olan, Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine giriyoruz. Yedigöller Milli Parkı Girişi‘nde aracımızdan inerek, kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Sonra serbest dinlenme zamanı. Dileyenler yürüş yapabilir ve fotoğraf çekebilirler. Milli park içerisinde yapacağımız gezilerde; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazligöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler göreceğimiz doğal güzellikler arasında. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur… Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller ‘de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalıklığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız. Yedigöller ‘i doya doya gezdikten sonra, Öğlen saatlerinde extra restoranımızda alacağımız öğlen yemeğinden sonra Nilüfer Parkına ulaşıyor ve burada Nilüfer çiçekleri arasında kısa bir gezinti yapıyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra Bolu Merkezde bulunan Bolu Arkeoloji Müzesini ziyaret ediyoruz. Müzede Bolu bölgesinde bulunan çeşitli arkeolojik eserleri inceliyor ve ardından Bolu'nun en güzel göllerinden Gölcük Tabiat Parkı'na doğru yol alıyoruz. Gölcük Gölünde yürüyüşümüz ve fotoğraf molası ile geçirdiğimiz keyifli dakikaların ardından gezimizi tamamlayarak İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz. İstanbul'a ulaşarak sizlerle buluştuğumuz noktalarda yeni bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

 Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Tur boyunca tüm gezi bölgelerine Gidiş-dönüş ulaşım
 • İlk Gün Sapanca bölgesinde Kahvaltı
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • Otelde Alınan 1 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Göynük'te alınacak 1 Öğlen Yemeği
 • Bolu Bölgesinde alınacak 1 Öğlen Yemeği
 • Rehberlik
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • Bahşiş ve diğer harcamalar

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam