Yorum Sayfası Hizmet Politikası

Yorum Sayfası Hizmet Politikası


1. BİZCE TATİL Acentası Yorum Sayfasında; Sadece gerçek müşteri yorumları yayınlanmaktadır.

2. Müşteri değerlendirmeleri / Yorumları; kişinin kendisinin BizceTatil.com internet sitesi üzerinden form doldurması sonucunda oluşabileceği gibi Tur dönüşü araç içerisinde kendi el yazısı ile doldurmuş olduğu tur değerlendirme formunda bulunan yorum ve bilgilerin site editötörü tarafından internet sitesine aktarılması ile de oluşabilmektedir. 

3. BizceTatil.com yorum sayfalarında müşterisi olmayan kişilere ait yorumlara yer verilmemektedir.

4. Yorum yazılarında, küfür, hakaret, alay ve küçük düşürücü ibareler bulunan yorumlara yer verilmemektedir. Ayrıca gerçek dışı, reklam veya karalama amaçlı yazılan yorumlar site editörü tarafından yayınlanmamaktadır.

5. Yorumların tümü site editörü tarafından incelendikten sonra onaylanmaktadır. Bazı yorumlarda cümle düşüklükleri, anlam bozuklukları yada karmaşa yol açacak anlatımlar site editörü tarafından düzeltilebilmektedir. Site editörü yorumlarda yazılan yazılarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6. Herhangi bir hizmet ile alakalı şikayet bildirimi yapılmış yorumlar; Araştırma ve Çözüm aşamalarında yayınlanmaz. Konunun gerçekliği araştırıldıktan sonra çözüm aşamasına gelinir ve müşterimizin sorunu çözüme kavuşturulur. Hükümsüz kalan yorum yorum sahibine bilgi verilerek kaldırılır.

7. Yorum sayfalarının tüm yayın hakları ww.BizceTatil.com 'a aittir. BİZCE TATİL Yorum/ Değerlendirme yapan kullanılanıcıların yorumlarını kabul etmekte yada etmemekte özgürdür. Yorum yazan kullanıcı yorumun yayınlanması yada yayınlanmaması ile ilgili herhangi bir yaptırımda bulunamaz.