Dikmen Yaylası Turnalı Yaylası Günübirlik Doğa Yürüyüşü Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Dikmen ve Turnalı Yaylası Doğa Yürüyüşü


 Doğa Manzaraları ile başbaşa keyif dolu bir gün sizi bekliyor !

 

Tur Programı

Dikmen Yaylası - Turnalı Yaylası Geçişi

Program : Yolculuğumuza; hareket saatlerine göre ilgili duraklardan misafirlerimizi alarak başlıyoruz. Yanımızda getireceğimiz sandawichlerle yol üzerinde sabah kahvaltısı için uygun bir yerde mola veriyoruz. Molamızın ardında Dikmen Köyüne doğru yola çıkıyoruz. 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Dikmen Köyüne varıp yürüyüş için hazırlıklara başlıyoruz. 1200 metre yükseklikte bulunan Dikmen Köyünden ilk olarak Dikmen Yaylasına doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık olarak 2 km yürüyüp 200 metre irtifa kazanıp dikmen yaylasına varıyoruz. Yaylada fotoğraf aldıktan sonra Dikmen Tepesine doğru yürüyüşümüz başlıyor. Yaklaşık 4 km yürüyüp 400 metre irtifa kazandıktan sonra Dikmen Tepesine varıyoruz ve yürüyüş parkurumuzun en tırmanışlı kısmını bitirmiş oluyoruz. Dikmen Tepesinde kısa bir soluklanmanın ardından Beşoluk Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak 5 km bir yürüyüş ardından 1490 metrede bulunan Beşoluk Yaylasına varıyoruz ve yemek molası veriyoruz. Yemek molamızın ardından Çiğdem Yaylasına doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz. Orman içlerinden yaklaşık olarak 4 km yürüdükten sonra Çiğdem yaylasına varıyoruz ve ufak bir mola veriyoruz. Molamızı tamamladıktan sonra Turnalı Yaylası doğru yürüyüşümüz başlıyor. Yaklaşık 4 km'lik yürüyüşümüzün Turnalı Yaylası varıp yürüyüşümüzü tamamlıyoruz ve İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz.

Önemli Uyarılar :
 İlkbahar aylarında yürüyüş yaptığımızdan ötürü üzerinizdeki kıyafetleri buna göre ayarlayınız.
 Yürüyüş esnasında min. 2lt su yanınızda olmalı.Yürüyüş esnasında atıştırmalık kuruyemiş alabilirsiniz. Yanınızda küçük litreli termos bulundurunuz.
 Yanınıza yedek ayakkabı ,çorap ,pantolon gibi giysileriniz yanınıza alınız.Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.
 Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda rehbere bilgi veriniz.
 Sabah kahvaltısı ve öğlen yiyeceğimiz yiyecekleri yanımızda getiriyoruz. Sabah kahvaltı molasını yol üzerinde uygun bir noktada vereceğiz.

Katılımcıda Olması Gerekli Olan Malzemeler :
 Küçük Sırt Çantası
 Tercihen Bileklikli Yürüyüş Ayakkabısı
 Su Geçirmez Pantalon
 Eldiven & Bere & Şapka
 Mont & Polar  Baton & Tozluk & Termos
 Cilt İçin Koruyucu Krem
 Güneş Gözlüğü
 

Ücrete Dahil Hizmetler

  • Minibüs ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
  • Profesyonel Rehberilik hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar
  • Sabah Kahvaltısı
  • Öğlen Yemeği

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

STANDART TUR İÇİN UYGULANAN ÖZEL GRUP FİYATLARI 
( Ulaşım, Rehberlik, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği ve Tur Programda yazan tüm içerik dahildir.)

Tur Programında yazan ücret 40 - 46 kişilik gruplar için Örnek hazırlanmıştır.

Diğer Tur Grubu sayıları için Kişibaşı ücretleri lütfen sorunuz. 
30 - 39
Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
25 - 30 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
15 - 24 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
10 - 14 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
  6  -  9 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !

GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.

ONLİNE ÖZEL GRUP TALEBİ Yapmak için;
Lütfen aşağıdaki Formu doldurarak bize talebinizi iletiniz.

 


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam