Boğaz Turu Gece - Yemekli

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

HERGECE - KESİN HAREKETLİ - TEKNE İLE İSTANBUL BOĞAZ TURU AKŞAM YEMEĞİ - LİMİTSİZ YERLİ ALKOLLÜ / ALKOLSÜZ İÇECEKLER - TÜRK GECESİ ŞOV PROGRAMI

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

İstanbul Boğazında Işıl Işıl bir Tur... Dünyanın en özel yerlerinden bir tanesi, iki kıtayı bir birinden ayıran, Karadeniz ve Marmaranın buluşma noktası İstanbul Boğazı. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı güzelliklerle dolu. Teknemiz ile ağır ağır yol alarak şehrin ışıklarını seyredebileceğimiz bir aktivite. Müzik ve yemeğin Boğaz ile karışımı hiç bu kadar keyif verici olmamıştı.

Tur Hareket Detayları Tur Tarihleri: Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın Hareket Noktaları:

1. Aksaray - Laleli - Beyazıt ( Otelleri) (19:00)
2. Fındıkzade - Topkapı ( Otelleri) (19:00)
5. Tepebaşı - Şişhane ( Otelleri) (19:00)
3. Sultanahmet ( Otelleri) (19:15)
4. Sirkeci ( Otelleri) (19:30)
6. Talimhane - Taksim ( Otelleri) (19:30)
7. Harbiye - Maçka ( Otelleri) (19:30)
8. Kabataş İskele ( Tekne ) (19:45)

Tur Programı

İstanbul Gece Yemekli Show Programlı Boğaz Turu

İstanbul Boğazında Tekne ile Her Gece Yemekli Boğaz turu Nasıl gerçekleşir ? Hareket günleri ve Saati ; Her Gece – Kesin Hareketli olarak gerçekleşmektedir. Kabataş iskelesinden Hareket Saati :20:30 tekrar Kabataş iskelesine dönüş saati 24:00 olacak şekilde hizmet verilmektedir. Misafirlerimizin Karşılanması ; Kabataş İskelesine Saat 19:30 – 20:30 saatleri arasında çeşitli otellerden gelen servislerimiz yada kendi imkanlarıyla ulaşım sağlayan Yerli ve Yabancı misafirlerimiz, tekne girişinde görevli personelimizce karşılanır ve yerleşim planına göre rezerve edilmiş masalarına yerleştirilirler. Yemek ve içecek Servisi :Misafirlerimizin teknemizde yerlerini almasıyla birlikte Yemek ve içecek servisimiz başlamış olur. Rezervasyon ve Oturma düzeni : Misafirlerimizin en erken 1 hafta önce engeç turdan 1 gün önce rezervasyon işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Teknede 4 – 6 – 8 kişilik masalar bulunmakta olup tekneye rezervasyonu bulunan tüm yolcular için masa düzeni hazırlanmaktadır. Tekne girişinde size ayrılan masa ve bölüm ilgili görevlilerce gösterilir.

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme Gösteri Programı -Hoşgeldin Kokteyli -D.J Müzik -Katibim (Müzikal Gösteri) -Aşuk Maşuk -Oryantal Şov -Kına Gecesi -Turna Folklor Ekibi -Roman Dans Şov Yemek Programı -10 çeşit soğuk meze (ordövr tabağı) -Mevsim salatası -Izgara (Tavuk Balık Seçmeli) -Tatlı -Limitsiz yerli içki ( Extra 15 Euro) -Türk kahvesi ikramı İptal Şartları * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine 7 gün kala %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.


İptal Şartları


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.