Gökçeada Turu

GÖKÇEADA TURU 

2 GECE 2 GÜN - Kültür ve Doğa Turu 
( 1 Gece Otel Konaklaması )
  
 

 2021 yılı SON Ada Turu
3 - 5 Eylül 2021 Haftasonudur.
SON FIRSAT Turunu kaçırmayın !

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul - Kabatepe - Gökçeada Gece Seyahati

İstanbul da buluşma noktalarımızdan hareketle, Tekirdağ, Gelibolu, Kabatepe üzerinden Gökçeada'ya ulaşıyoruz.

 

2. Gün: Gelibolu Yarımadası Panoramik Tur, Gökçeada (İmroz) , Zeytinli Köy, Kefaloz Koyu, Deniz Yüzme Serbest zaman

Sabah saatlerinde Eceabat`a ulaşıyor, kahvaltı molasının ardından Gelibolu Milli Parkı içinde kısa bir panoramik tur gerçekleştiriyoruz. Kısa gezimizin ardından Kabatepe İskelesi`ne gidiyor ve sabah ilk feribot ile Gökçeada `ya ulaşıyoruz.  Antik dönemde Imbrus veya Imbros olarak anılan Gökçeada Osmanlı döneminde İmroz şeklinde geçmektedir. Ege`nin bu şirin adası, Gökçeada ismini 29 Temmuz 1970 yılında almıştır. Bir zamanlar oldukça kalabalık bir Rum nüfusun yaşadığı ada, göçlerin ardından bugün küçük köyleri ve rum esintileriyle tam anlamıyla bir sakin şehir (cittaslow). Sabah saatlerimizi verimli kullanarak Zeytinliköy turumuzu yaptıktan sonra Otelimize yerleşip biraz dinlendikten sonra Kefaloz koyunda denizin tadını çıkarıyoruz. Aynı zamanda plaj yakınında Tuz gölü `de şifalı çamur banyosu yapmak isteyenler için güzel bir fırsat sunuyor. Öğleden sonra saatlerinde Otele dönüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz için adanın keyfini sürebilecekleri extra Gün Batımı ve Taverna Gecesi sunuyoruz. Taverna `da eğlenmek isteyen misafirlerimiz ile birlikte akşamüstü ev yapımı şarapları ile ünlü Tepeköy`e doğru yola koyuluyoruz. Eski bir Rum köyü olan Tepeköy`de eğlencemizi yapıyor ve otelimize geri dönüyoruz.

 

3. Gün: Gökçeada , Yüzme Molası, Dereköy, Bademli, İstanbul dönüş seyahati

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve Gökçeada plajlarında serbest yüzme molası veriyoruz. Öğlen yemeğinin ardından bir zamanlar 1950 hanesi, sineması ve iki kilisesi ile Gökçeada`nın en büyük köyü olan Dereköy `e hareket ediyoruz. Rum sokakları arasında dolaşıyor, Çamaşırhaneyi gördükten sonra ada`nın en güzel manzaraya sahip yerlerinden birinde bulunan Bademli Köyü `nü geziyoruz. Daha sonra kuzu limanına geçiyor ve feribot saatimize kadar serbest zaman geçiriyoruz öğleden sonra feribotu ile yola koyuluyor, trafik yoğunluğuna göre gece 22:00 - 23.00 civarında İstanbul`a ulaşıyoruz. Yeni bir turumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda ayrılıyoruz.

 Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Gidiş-dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Rehberlik
 • 1 Gece Gökçeada otel konaklaması
 • Otelde alınan 1 Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören yeri, feribot geçiş ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • Bahşiş ve diğer harcamalar
 • Extra Taverna ve akşam yemeği
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Öğlen yemekleri
 • Plaj giriş ücretleri

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam