İskandinavya Norveç Fiyordları

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

İSKANDİNAVYA NORVEÇ FİYORDLARI

7 GECE 8 GÜN - Kültür ve Doğa Turu 
ODA & KAHVALTI  OTEL KONAKLAMALI

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün:

Kopenhag Kastrup Havalimanı’na varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüzle panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa bisiklet başkenti olarak da tanınan Danimarka’nın şaşırtıcı güzelliklere sahip başkentinde yapacağımız gezimizde şehrin sembolü olan Küçük Deniz Kızı’nı görmek için Langelinje sahilinde küçük bir mola veriyoruz. Danimarka parlamentosuna ev sahipliği yapan Christianborg Sarayı, Borsa Binası, Kraliyet ailesinin ikamet ettiği Amelienborg Sarayı, Opera Binası, Belediye Sarayı, Tivoli Bahçeleri ve elbette rengarenk evleriyle Nyhavn Liman’ı şehirde göreceğimiz yerlerden bazıları. Stroget Caddesinde vereceğimiz serbest zaman sonrası check-in işlemlerini yapıyor ve otelimize yerleşiyoruz.

2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ekstra olarak düzenlenecek Malmö&Dragör turumuza başlıyoruz. Danimarka’yı İsveç’e bağlayan tek karayolu geçişi olan mühendislik harikası Öresund Köprüsü’nü geçerek Malmö’ye ulaşıyoruz. Malmö şehir merkezinin tarihi ve küçük meydanlarında yapacağımız yürüyüş turu ve serbest zaman sonrası Danimarka’nın en güzel balıkçı köyü olarak bilinen Dragör’e geçiyoruz. Yüzyıllardır korunan geleneksel mimarisiyle hayranlık uyandıran evleri, çiçeklerle süslü bahçeleri ve balıkçı teknelerinin dizildiği küçük limanı terk etmek istemeyeceksiniz. Turumuzun bitiminde DFDS Cruise Gemisi ile Oslo’ya hareket etmek için limana gidiyoruz. 16.30’da limandan ayrılacak olan gemimizle Kopenhag manzaraları eşliğinde Kuzey Denizi’ne doğru yol alıyoruz. Açık büfe olarak alacağımız akşam yemeğinin ardından konaklama ve geceleme gemide. (Malmö & Dragör Turu: 55 Euro)

3. Gün:

Sabah kahvaltısını gemide aldıktan sonra 09.45’deOslo Fiyord’unda bulunan yüzlerce adanın içinden süzülerek Norveç’in küçük ancak gösterişli başkentine giriyoruz. Valizlerimizi uzun yol otobüsümüze yükledikten sonra Belediye Sarayı, Parlamento, Ulusal Tiyatro ve Kraliyet Sarayı’nın bulunduğu şehir merkezi ve Karl Johan Caddesi’nde şehir turumuza başlıyor ve ardından dünyanın en büyük açık hava heykel sergisine ev sahipliği yapan Vigeland Park’a gidiyoruz. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yaklaşık 3 saatlik yolculukla akşam konaklayacağımız Geilo’daki dağ oteline varıyoruz. Akşam yemeğini otelimizde alıp ertesi gün yapacağımız unutulmaz tur programına hazır olmak için dinleniyoruz.

4. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından hafızalarınızdan silinmeyecek olan ekstra tur programımız başlıyor. Otobüsümüzle otelden ayrıldıktan sonra varacağımız istasyondan dünyanın en güzel 10 tren yolculuğundan biri olarak gösterilen Flamsbana treni ile Flam yolculuğumuza başlıyoruz. Aurland Fiyord’unun kıyısında bulunan Flam kasabasına vardıktan sonra turumuzun geri kalan kısmı otobüsle devam ediyor. 200 yıldır Norveç’in batısındaki fiyortları ziyaret edenlerce en güzel manzaraya sahip rotalardan biri olarak seçilen Hordaland Dağ’ındaki Stalheim Vadisi’ne giriyoruz. Stalheim Şelalesi ve Sivle Şelalesi ile süslenen manzaralar eşliğinde önce Norveç’te en çok ziyaret edilen 10 yerden biri olan Tvinde Şelalesi’ne sonra Voss’a varıyoruz. Voss Gölü’nün kenarında vereceğimiz küçük molanın ardından akşam konaklamak üzere Bergen yakınlarındaki otelimize giriş yapıyoruz. (Flamsbana Treni & Norveç Şelaleleri Turu: 145 Euro)

5. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Bryggen’i ve balıkçı tezgahlarının kurulduğu limanı ziyaret edeceğimiz Bergen turumuzu yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. Öğlen saatlerinde yine UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine adını yazdıran Naeroy Fiyord’un kıyısındaki Gudvangen’e geçerek en son teknolojiyle üretilmiş hybrid deniz aracı ile ekstra olarak yapacağımız tekneyle fiyord turumuz başlıyor. Olağanüstü bir doğada yapacağımız 2 saatlik yolculuğumuzun ardından Norveç’in en büyük gölünün kenarında kurulmuş olan Hamar’a doğru yola çıkıyoruz. Akşam konaklama Hamar’daki otelimizde. (Tekneyle Fiyort Turu: 75 Euro)

6. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İsveç’in başkenti Stockholm’e hareket ediyoruz. Uzun bir yol mesafesini tamamlarken İskandinavya’nın en büyük ülkesini tanımaya başlayacağımız yolculuğumuzda öğlen saatlerinde Karlstad’da kısa bir mola veriyoruz. Stockholm’de yapacağımız panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası, Opera Binası ve eski şehir merkezinin bulunduğu Gamla Stan Adası bulunuyor. Geceleme Stockholm’deki otelimizde.

7. Gün:

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ekstra olarak yapılacak Vasa Gemi Müzesi ve Kanal Turu için otelden hareket ediyoruz. Sayısız kültür ve sanat merkezine sahip olan Stockholm’ü ziyaret edenlerin liste başına koyduğu Vasa Müzesi’nde dünyanın en büyük puzzle’ı olarak ünlenen 17.yy.a ait benzersiz bir batık ve içinden çıkarılanlar bulunuyor. Sonrasında yapacağımız kanal turu Baltık Denizi ve Malaren Gölü arasındaki adaların üzerinde kurulmuş olan Stockholm’ün tüm güzelliklerini gözlerinizin önüne serecek. (Vasa Müzesi & Kanal Turu: 75 Euro)

8. Gün: İstanbul Dönüş Yolculuğu

Otelde alınacak kahvaltının ardından İstanbul’a dönüş için havalimanına hareket ediyoruz.Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir. 
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

Dahil Olmayan Hizmetler

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam