Isparta Gül Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

ISPARTA GÜL TURU 

2 GECE 2 GÜN - Kültür ve Doğa Turu 
( 1 Gece Otel Konaklaması ) 
( Bu Turumuz Sadece Gül Döneminde Yılda Bir Gerçekleşmektedir. ) 

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)
13 - 15 Mayıs 2022 => 
 D O L U !
27 - 29 Mayıs 2022 =>  D O L U !
03 - 05 Haziran 2022 =>  Rezervasyona Açık !


 

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 03 Haziran
1. Gün: İstanbul - Isparta Gidiş Seyahati ( Gece Yolculuğu )

Akşam saatlerinde belirtilen duraklarda buluşmamızı takiben yaklaşık 9 saat sürecek seyahatimize başlıyoruz. Istanbul - Pamukova - Bozüyük - Kütahya- Afyon-Sandıklı – Dinar yolu üzerinden ertesi gün sabah erken saatlerde Güller Vadisi olarak anılan Isparta Güneykent’e ulaşıyoruz.

 

 

2. Gün: Kovada Gölü, Eğirdir Gölü, YeşilAda, Süleyman Demirel Müzesi, Isparta Merkez

Sabah erken saatlerde ulaştığımız Eğirdir Göl Kenarında aldığımız (ekstra) kahvaltımızın ardından Eğirdir ve Kovada göllerini birbirine bağlayan Kovada kanalını izleyerek ilk Durağımız olan Kovada gölünde ulaşıyoruz. Milli Park statüsünde korunan göl çevresinde ve orman içi yürüyüşlerimizin ardından kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra Eğirdir ilçesine ulaşıyoruz. Isparta`ya bağlı Eğridir ilçesinin kültürel güzellikleri, Hızır Bey Camii, Dündar Bey Medresesi ( Taş Medrese) yi ve Eğirdir Kalesi kalıntılarını gezdikten sonra Eğridir Gölünün en güzel manzara noktası olan Yeşil Ada mahallesine giriş yaparak buradan göl manzarasını seyrediyoruz. Yeşilada üzerinde bulunan Hagios Stefanos Kilisesini panoramik olarak görüp, Eğridir Gölü manzarası eşliğinde Yeşilada üzerinde aracımızla dönüş yaptıktan sonra kısa bir dinlenme alışveriş molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz  Elması ile ünlü Eğirdir`in Elma kuruları, organik reçellerinden alabilirler. Buradan ayrıldıktan sonra İslamköy`de bulunan 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel Müzesini ve Külliyesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Isparta Merkezde bulunan Mimar Sinan Camii, Tarhi Üzümcüler Çarşısı, Kutlubey Ulu Camii, Firdevs Bey bedesteni ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Otelimize yerleşerek dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün: Güneykent Gül Bahçeleri, Gül Banyosu ve Traktör gezisi, Işıklı Göl Tekne Gezisi

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından Isparta `nın Gönen ilçesine bağlı Güneykent beldesine ulaşıyor ve turumuza buradan başlıyoruz. Ülkemizin endüstriyel gül üretiminin büyük bir bölümünü sağlayan bölgemizde gül Hasadı gün doğumu ile başlamaktadır. Bizim için hazırlanmış Traktörümüze binerek Gül Bahçelerine doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir köy turunun ardından ulaştığımız Gül Bahçelerinde misafirlerimize kese dağıtıyor ve bu unutulmaz anıların kendilerinde kalıcı olmasını sağlıyoruz. Misafirlerimizin ellerinde keseler, deyim yerindeyse gül toplamak üzere Gül Bahçelerine dalıyoruz. Misafirlerimizin Gül hakkında bilgilendirmesi ve yönlendirilmesiyle gül hasadı faaliyetimizi gerçekleştiriyoruz. Buradaki faaliyetimizin ardından, güllerin işlenip yağlarının çıkarıldığı yağ haneye geçip eski usul ve yeni usul yağ çıkarma işlemleri, makinaları hakkında bilgi alıyoruz. Güneykent Kültür evinin gezilmesinin ardından, Gül Fabrikasını ziyaret ediyor ve gül ürünleri satış noktalarından alışverişlerimizi tamamlayarak Nilüfer çiçeklerini seyretmek üzere Işıklı Göl`e hareket ediyoruz. Göl üzerinde gezi imkanı sağlayan küçük teknelerden kiralayarak hem göl manzarasının hem de Nilüfer çiçeklerinin seyrine doyuyoruz. Bugünkü planımızı tamamladıktan sonra, güzergahımız üzerinde Afyon bölgesinde vereceğimiz öğle yemeği molasını takiben gece saatlerinde İstanbul`a ulaşıyoruz. Yeni bir gezimizde buluşma üzere, katılım noktalarınızda sizlerden ayrılıyoruz.

 Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
03.06.20224* Şehir Otelleri950,00 TL1.150,00 TL 950,00 TL0 - 2 Yaş 50,00 TL
3 - 6 Yaş 450,00 TL
7 - 12 Yaş 750,00 TL
0 - 2 Yaş 50.00 TL
3 - 6 Yaş 450,00 TL
7 - 12 Yaş 750,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüks Araçlar ile Gidiş-dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar,
 • 1 Gece Hotel konaklaması,
 • Otelimizde alınan 1 Sabah Kahvaltısı,
 • Otelimizde alınan 1 Akşam Yemeği,
 • Profesyonel Rehberlik,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • Bahşiş ve diğer harcamalar
 • 2 adet Öğlen yemeği 
 • 1. Gün Sabah Kahvaltısı
 • Gül hasadı ve Traktör ile Köy gezisi 
 • Müze ve Milli Park Giriş ücretleri

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam