Maldivler Turu (4Gece Otel)

MALDİVLER TATİL TURU 
( Vizesiz )

4 GECE 5 GÜN  Otel Konaklaması
Tam Pansiyon veya Herşey Dahil Konaklama seçeneği
Direk veya Aktarmalı uçuş seçeneği


Balayı Çiftleri - Yıldönümü Tatilleri - Tropikal Deniz Tatili - Çiftler için ideal.
İstediğiniz Tarihte, İstediğiniz Otel ve Uçuş alternatifleri ile Bütçenize en uygun tatili birlikte tasarlıyoruz.

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul – Maldivler Gidiş Uçuşu

İstanbul Havalimanı gidiş terminalinden Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben seçilen uçuşumuzla Maldivler’e hareket ediyoruz.

Seçmeli Uçuşlar ; Bütçenize ve tarihinize göre uçuş seçme imkanı.
Türk Havayoları (Direk uçuş) ile Direk Uçuş yaklaşık 8 saat sürmektedir.
Qatar Airways (Aktarmalı uçuş) ile enaz 10 saat sürmektedir;
(4 Saat uçuş, 1 Saat 10 dakika Doha Aktarma, 4 Saat 50 Dakika Uçuş)
Etihad Havayolları (Aktarmalı uçuş) ile enaz 14 saat sürmektedir; 
(4 Saat 20 Dakika uçuş, 4 Saat 50 Dakika Abu Dabi Aktarma, 4 Saat 20 Dakika Uçuş)

 

 

2. Gün: Maldivler Tatili, Tropikal iklimde, Deniz, Kum, Güneş keyif

Maldivlere varışımızın ardından Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘de otelimize transfer oluyoruz. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Otel Transferi ; Seçeceğiniz otele göre Sürat Teknesi veya Deniz Uçağı kullanılarak yapılmaktadır. Sürat teknesi ile ulaşılan oteller yaklaşık 15 - 50 dakika arasında, Deniz Uçağı ile ulaşılan oteller yaklaşık 15 - 45 dakika arası yolculuk mesafesindedir. 

 

3. Gün: Maldivler Tatili, Tropikal iklimde, Deniz, Kum, Güneş keyif

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.

 

 

4. Gün: Maldivler Tatili, Tropikal iklimde, Deniz, Kum, Güneş keyif

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.

 

5. Gün: Maldivler - İstanbul Dönüş Seyahati

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Male Uluslararası Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından Seçilen Hava Yolları’nın uçuşu ile İstanbul Havalimanı’na dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz. 

Seçmeli Uçuşlar ; Bütçenize ve tarihinize göre uçuş seçme imkanı.
Türk Havayoları (Direk uçuş) ile Direk Uçuş yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir.
Qatar Airways (Aktarmalı uçuş) ile enaz 10 saat 30 dakika sürmektedir;
(4 Saat 30 dakika uçuş, 2 Saat Doha Aktarma, 4 Saat Uçuş)
Etihad Havayolları (Aktarmalı uçuş) ile enaz 20 saat sürmektedir; 
(4 Saat 15 dakika uçuş, 11 Saat Abu Dabi Aktarma, 4 Saat 50 dakika Uçuş)

 Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

 

 


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.

 

 


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul'dan Gidiş Dönüş Uçak Bileti
  (Direkt veya Aktarmalı Uçuşlar)
 • 4* ve 5* Otellerde 4 gece  5 gün
  (Tam Pansiyon veya Herşey Dahil)  Konaklama
 • Havalimanı - Otel Gidiş Dönüş Transferi
  (Sürat Teknesi veya Deniz Uçağı)
 • Havalimanı karşılama hizmetleri ( İngilizce )
 • Zorunlu seyahat sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam