BT-AYT34 VİLLA AYIŞIĞI

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BT-AYT34 VİLLA AYIŞIĞI Hakkında

Belek Kadriye bölgesinde olan villamızın havuzu görünmez kategorisindedir. 1 çift, 4 tek kişilik yatak bulunur. 7 kişi konaklayabilir. Villamızda özel sauna da bulunmaktadır. Sakin keyifli bir tatil için sizi bekliyor.

Kişi Sayısı: 7

Oda: 3

Yatak Sayısı: 5

Banyo Sayısı: 2

Özel Havuz , Özel Bahçe

Tip: Villa

Pansiyon: Sadece Konaklama

Denize Uzaklık: 3,5 km M

erkeze Uzaklık:1,5 km

Markete Uzaklık: 1 km

Havalimanına Uzaklık: 28 km

Restaurant: 2 km

Özellikler :Genel Klima - Çamaşır Makinesi - Otopark 

Evcil Hayvan Kabul edilir

Yaşlılar için uygun.

Aile & Çocuklar için Uygun

Mutfak:  Tabak ve Mutfak Eşyaları Bulaşık Makinesi - Buzdolabı -Fırın -Ocak

Eğlence : TV Banyo- Küvet -Sauna

Ücretli Hizmetler Hava Limanı Transferi ,Araba Kiralama ,Tur ve Yerel Aktiviteler

Elektrik Ücreti - Temizlik Ücreti

ÖNEMLİ NOT: Evimizde elektrik ücretlidir. Giriş yapılırken sayaç okunur, çıkış yapılırken sayaç okunur. Aradaki fark çıkışta ödenir. Minimum Konaklama 5 Gündür.

Temizlik Ücreti -500 TL

Evcil hayvan konaklamalarında ekstra 500.-tl temizlik bedeli alınır

Rezervasyon Ön Ödemesi : Rezervasyon bedelinin %30 rezervasyon anında , %70 Girişte nakit ödenir.

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Fiyatlar

Lütfen sorunuz.

Ödeme Şartları

Rezervasyon Ön Ödemesi Rezervasyon bedelinin %30 rezervasyon anında , %70 Girişte nakit ödenir.

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir. Misafirler villa/daire çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket etmeyeceklerine, rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklardır. Misafir, konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur. Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi kabul eder ve vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder.

İptal Şartları

Konaklama, Rezervasyon ve İptal şartları

REZERVASYON ÖDEMESİ Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgili toplam kira bedelinin, Banka hesaplarımıza yatması veya kredi kartıyla ödenmesi gerekiyor, Ödemenin tamamı alınmadan evin anahtarı verilmez. (Erken rezervasyon kampanyalarında her villa için belirlenen ödeme şekli geçerlidir.)

HASAR DEPOSİTOSU Gerçekleşen tüm Rezervasyonlar için bir hasar bedeli tespit edilmiştir, bu rakam www.bizcetatil.com sitesinde belirtilmiştir.. Rezervasyonu gerçekleştiren kişi hasar bedelini girişte tesistedeki yetkiliye makbuz karşılığında ödenir, Misafirin evden ayrılacağı gün firmadan bir yetkili evi kontrol eder, hasar depozitosu geri ödemesi (hasar yoksa) yapılır.

REZERVASYON TARIHI VEYA TESİSİN DEGISTIRILMESI Herhangi bir sebepten dolayı tesisin veya rezervasyon tarihinin de değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir, firmadan onay alındıktan sonra firma hesabına bu değişikle ilgili olarak 50 Euro yatırılması gerekir ve yeni bir rezervasyon yapılır.

REZERVASYON İPTALİ Seyahatiniz öncesi rezervasyon iptalini aşağıdaki şartlarda yapabilirsiniz. Rezervasyon başlangıç tarihinden,50 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %30 u firmada kalır, 50–36 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %50 i firmada kalır, 35 gün öncesi iptal de rezervasyon bedelinin %100 ü firmada kalır.

ÖN ÖDEMELİ REZERVASYON ŞARTLARI Rezervasyon anında %30-50 yapılan, kalanı ev girişinde yapılacak olan rezervasyonlarda, misafirin eve giriş yapmadığı durumlarda kalan ödemelerdende sorumludur.Bu sorumluluk dolayısıyla acenta kalan bakiyeyi banka faiz oranları ile doğru orantılı olarak tahsil etme hakkına sahiptir.

FİRMANIN SORUMLULUKLARI Kısa dönem rezervasyonlarda, tüm tesislerin temizliği, havlu ve çarşaf değişimi haftada bir firmamız tarafından yapılır. Evlerde müşterilerin kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir, Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının çok olduğunu dikkate alarak sayın müşterilerimizin dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Ayrıca tüm müşterilerimize seyahat sigortası yaptırmasını öneririz,

MİSAFİRİN SORUMLULUKLARI Misafir, Şirketimize veya Acenteye yaptığı Rezervasyon bedeli ödeme Makbuzunu veya Voucher’u Tesise girişte ibraz etmek zorundadır, Rezervasyon da belirtilen kişi sayısının dışında tesise ekstra kişi/kişiler gelecekse Misafir Tesise bildirmek zorundadır, Ekstra kişilere ek yatak ücreti uygulanır. Kiralamış olduğum villa/apartı inceledim mütalaa ettim ve konaklamaya karar verdim. Sözleşmenin tamamını okudum ve kabul ettim. Sözleşme kurallarına uyacağımı yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu ve sözleşme şartlarına uymamaktan oluşacak aksaklıklardan doğacak zararın tarafıma ait olduğunu kabul ve beyan ederim. Anlaşmazlık durumlarında Ankara/Muğla mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

MÜŞTERİ ADI SOYADI

MÜŞTERİ İMZA

Yorumlar


BT-AYT34 VİLLA AYIŞIĞI Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz