Aşıklar Diyarı Uşak ve Kula Volkanik Jeoparkı Turu(1 Gece Otel)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

 EVLİYA ÇELEBİNİN AŞIKLAR DİYARI 
UŞAK VE KULA KONAKLAMALI TREKKİNG TURU 

1 GECE 2 GÜN - Doğa Yürüyüşü Turu 
( 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama )

   “Yine yürümeliyiz” diyerek ayrılacağınız keyifli bir gezi sizi bekliyor.

 

(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 17 Mart
1. Gün: İstanbul - Kula Jeopark - Kuladokya - Taşyaran Vadisi - Ulubey Kanyonu

Gece saatlerinde duraklarımızdan misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 7-8 saatlik bir yolculuğun ardından sabah erken saatler de Kula'ya varıyoruz ve uygun bir nokta da yanımız da getirdiğimiz sandviçlerle sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımızın ardından aracımıza binip yaklaşık 20 dakikalık yolculuğun ardından Türkiye’nin ilk ve tek Jeoparkı olan Kula Jeopark'ını gezmeye başlıyoruz. Jeopark içerisindeki toplam yürüyüşümüz 5 km olacak. Bu noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra bölgenin bir başka güzelliği olan Kapadokya'ya benzerliğinden dolayı "Kuladokya" dedikleri Peri Bacalarını görmek için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20 dakikalık yolculuğun ardından Kuladokya'ya varıp bu güzel noktayı gezmeye başlıyoruz. Bölge içinde yürüyüşümüz yaklaşık 1 km olacak. Kuladokya'daki gezimizi tamamladıktan sonra Manisa sınırından çıkıp Uşak sınırına doğru geçiyoruz. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğun ardından Taşyaran Vadisine varıyoruz ve bu güzel noktayı gezmeye başlıyoruz. Yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki vadi, doğa tutkunları için eşsiz güzellikler sunuyor .Çok çok eski kayaların oluşturduğu bir bölge olması ve açısından da nadir bir bölge. Gnays dediğimiz çok sert yapılı kayaların su tarafından milyonlarca yılda aşındırılmasıyla oluşan vadi gerçekten bir doğa harikası. Bu güzel noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği için Uşak merkeze uğruyoruz. Uşaklıların çok rehavet gösterdikleri güzel bir mekanda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Banaz cayı üzerinde yaklaşık 2500 yıl önce Frigyalılar tarafından yapılan Clandiras Köprüsüne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık araç yolculuğunun ardından bu güzel noktaya varıp gezmeye başlıyoruz. Bu güzel noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra ABD deki Arizona Eyaleti sınırları içersinde bulunan Büyük Kanyon dan sonra dünyanın en büyük 2 kanyonu olan Ulubey Kanyonuna doğru yolaçıkıyoruz. Yaklaşık 30 dakikalık yolculuğun ardından Ulubey Kanyonuna varıp bu güzel noktayı günbatımına kadar geziyoruz. Bu eşsiz doğa harikasını gezdikten sonra konaklayacağımız otele doğru çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varıp dinlenmeye çekiliyoruz.

 

2. Gün: Aizanoi Antik Kenti - İstanbul

Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tabii ki geze geze. Kütahya il sınırları içerisinde bulunan Aizanoi Antik Kentine yaklaşık 1,5 saat sonra varıyoruz ve bu güzel noktayı gezmeye başlıyoruz. Aizanoi Antik Kenti, Zeus Tapınağı, Stadyum- Tiyatro Kompleksi ve Macellumu ile Roma Döneminin en önemli kentlerindendir. Bir tepe üzerine kurulmuş olan ve şehrin önemli dinsel yapısı olarak görülen Zeus Tapınağı dünyanın en iyi korunmuş Zeus Tapınaklarından biridir. Aizanoi Antik Kentindeki gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

Katılımcıda Olması Gerekenler :
- Küçük Sırt Çantası
- Termos
- Kafa Lambası
- Tozluk
- Baton
- Düdük
- Tercihen Bilekli Yürüyüş Ayakkabısı
- Su Geçirmez Pantalon
- Güneş Gözlüğü
- Cilt için koruyucu krem

Önemli Notlar :
 
Not-1 : İlkbahar aylarında yürüyüş yaptığımızdan ötürü üzerinizdeki kıyafetleri buna
göre ayarlayınız.
Not-2 : Yürüyüş esnasında min. 2lt su yanınızda olmalı.Yürüyüş esnasında atıştırmalık
kuruyemiş alabilirsiniz. Yanınızda küçük litreli termos bulundurunuz.
Not-3 : Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda rehbere bilgi veriniz.
 
 


Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul'dan Gidiş-Dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • 1 Sabah Kahvaltısı ( Otelde)
 • 1 Akşam Yemeği ( Otelde)
 • Rehberlik
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler ve diğer harcamalar
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • İki Öğlen Yemeği

 •  

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
17.03.20234* Şehir Otelleri2.750,00 TL3.250,00 TL 2.750,00 TL--Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.


GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Acil sorularınız için;  0535 692 00 16 /  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.

ONLİNE ÖZEL GRUP TALEBİ Yapmak için;
Lütfen aşağıdaki Formu doldurarak bize talebinizi iletiniz.

 


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam