İstanbul Anadolu Yakası Ramazan Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

İstanbul Anadolu Yakası Bölgesi Günübirlik Ramazan Özel Turu
( Yuşa Peygamber Türbesi, Beykoz, Kanlıca, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Üsküdar, Aziz Mahmut Hüdayi Türbesi )

İstanbul'un eşsiz manzaraları ile keyifli bir gün sizi bekliyor !

( Rezervasyon Takviminde   Yeşil    Görünen Günler düzenlenmektedir. )
(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Tur Programı

Beykoz - Hz. Yüşa Peygamber Türbesi - Kanlıca - Anadolu Hisarı - Göksu - Çamlıca Camii - Kuzguncuk - Aziz Mahmut Hüdayi Hazretleri - İftar Yemeği

Sabah buluşma noktalarıızdan hareket ile Avrupa yakasından Anadolu yakasına seyahat ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası, İstanbul'un Asya kıtası üzerindeki uzantısı olarak Bizans ve Osmanlı dönemlerinde önemli yerleşimlere sahne olmuş, boğaz hattı boyunca muhteşem yalılar ile süslenmiş keyifli bir bir gezi bölgesi. İlk durağımız olan Beykoz ilçesine ulaşıyor ve burada Beykoz Sahili'nde kısa bir serbest zaman veriyoruz. Ardından denizden 200 m. yüksekte bulunan Yüşa tepesine çıkıyoruz. Hz.Musa Peygamber ile aynı dönemde yaşadığına ve İsrailoğullarına Peygamberlik yaptığına inanılan Hz. Yüşa Peygamber 'in mezarının burada olduğuna ve Kanuni Sultan Süleyman döneminde Yahya Efendi tarafından manevi keşif ile bulunduğuna inanılır. İstanbul'lular Beykoz'da Hz. Yuşa Peygamber, Üsküdar'da Aziz Mahmud Hüdai, Sarıyer'de Telli Baba ve Beşiktaş'ta Yahya Efendi 'nin Boğaz'ın dört manevî bekçisi olduğuna inanır. Yüşa tepesi Osmanlı döneminde Cami ve çeşitli binalar yapılarak düzenlenmiştir. Bu alan günümüzde de önemli bir ziyaret alanıdır. Buradaki ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra ayrılıyoruz. Kısa bir seyahat ile Kanlıca Sahili'ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz kısa molada Kanlıca İskelesi, İskender Paşa Camii, Kanlıca Yoğurtçuları görebileceğiniz yerler arasında. Buradan ayrıldktan sonra Küçüksu KasrıAnadolu Hisari ve Göksu deresi 'ni görüyor ve burada yürüyüş yapmak isteyenler için kısa bir zaman veriyoruz. Ardından sahil boyunca Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi'ni gördükten sonra Çamlıca Tepesi'ne çıkış yapıyor ve Boğaz Manzarası eşliğinde Çamlıca Camii 'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Kuzguncuk'a ulaşıyoruz. 80 'li yıllara damgasını vuran Perihan Abla dizisiyle popüler olan eski bir Üsküdar mahalllesi Kuzguncuk'ta keyifle dolaşıyoruz. Ardından Üsküdar 'da bulunan 1598 - 1628 yılları arasında yaşamış Osmanlı döneminin önemli din alimlerinden Aziz Mahmut Hüdayi Hazretleri'nin türbesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Üsküdar meydanıda kısa bir serbest zaman veriyor ve ardından restoranımıza hareket ediyoruz. Restoranımızda günün yorgunluğuu atıyor ve İftar yemeğimizi alıyoruz. İftar sonrasında Tekrar geri dönüş seyahatimizi gerçekleştiriyor ve buluşma noktalarımızda sizlerden ayrılıyoruz.

 

Ücrete Dahil Hizmetler

  • Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Rehberlik
  • Restoranımızda İftar Menüsü
  • Otopark, Otoban, Köprü geçiş ücretleri

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze Giriş Ücretleri
  • Alışveriş ve Kişisel Harcamalar

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

 * SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.  

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılarak, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Bu Turumuz Bir Fotoğraf Turudur. Tur içeriğinde herhangi bir rehber anlatımı bulunmaz. Seyahat edilen bölgede uzman fotoğrafçılarımız eşliğinde Fotoğraf çekimi yapılır. Fotoğrafçılık konularında makine ve pozlama konularında çeşitli destek bilgileri verilir. Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında ziyaret edilen yerlerdeki sürelere grubumuzun başında bulunan Grup Liderimiz karar verir.  Grup Lideri ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam