Kurumsal

Kurumsal


Hakkımızda

Bizce Tatil Kültür Turizm Bakanlığı’na ve ( TURSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne bağlı bir Seyahat Acentasıdır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında belirtilen Seyahat Acentalığı faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne profesyonel ve yenilikçi turizm yaklaşımları ile toplumumuzun seyahat alışkanlıklarında belirleyici bir Tur operatörü olma yönünde hızla ilerlemektedir. Bizce Tatil, organizasyon kabiliyeti ve titiz yaklaşımları ile sektör içerisinde atılımları örnek alınan saygın bir marka olarak, ülkemiz Turizm piyasasında yer edinmiştir.

Bizce Tatil her geçen yıl alt yapı yatırımlarını arttırarak güçlü ve iddialı duruşunu sürdürmektedir. Müşterilerine en doğru, en iyi ürünü sunmak, mutlu bir tatil geçirmelerini sağlamak, her zaman hedeflerinde en ön sırada yer almaktadır.

Türk Turizmine uzun yıllar hizmet vermenin ancak durmaksızın başarılı organizasyonlar üretmek ile mümkün olduğunu düşünen Bizce Tatil , bu hedefine ulaşabilmek için ülkemizin ekonomik koşullarına uygun, titizlikle hazırlanmış, müşteri memnuniyeti odaklı Seyahatler planlamaktadır. Tüm faaliyetlerini arkasında memnun, mutlu ve keyifli müşteriler bırakarak gerçekleştirmenin haklı gururunu ve onurunu yaşamaktadır.