Kurumsal Referanslar

Kurumsal Referanslar


GRUP REZERVASYONU

BİZCE TATİL Seyahat Acentası farkıyla, şirketimizden hizmet alan kurumsal müşterilerimizin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamaktan memnuniyet duymaktayız.
Titiz çalışma prensibimiz, dinamik ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile Kurumsal Müşterilerimizin seyahatlerine dair tüm gereksinimlerine çözümler üretmekteyiz. Kurumsal Müşterilerimiz, ister küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz.

Tüm yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde, bu ihtiyaçlarınızın belirli bir düzen içerisinde yürütülmesini istiyorsanız;
Sizleri de Kurumsal Müşterilerimiz arasına katılmanızı tavsiye ediyoruz. 

KURUMSAL SEYAHAT İŞLEMLERİNİZDE ''SEYAHAT ACENTASI'' İLE DÜZENLİ ÇALIŞMA İÇİNDE OLMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. 

İŞTE NEDENLERİ ;

 

TURİZM ''TECRÜBE'' GEREKTİREN PROFESYONEL BİR MESLEKTİR.

Bir seyahat planlamak bazen karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Seyahat acentaları sahip oldukları deneyimlerle seyahat planlarınız için sizlere yardımcı olabilirler. Bu sayede hem zamandan kazanmış olursunuz hem de uygun fiyatlarla planlı, düzenli ve keyifli bir seyahat yapma imkanı elde edersiniz. 

PARA TASARRUFU YAPMANIZI SAĞLAR..

Birçok seyahat sever için birinci kriter para olur ve seyahat ihtiyaçları için en iyi çözümü elde etmeye çalışırlar. Kimse seyahat için gereğinden fazla para ödemek istemez. Seyahat acentaları seyahat severlere daha ekonomik ücretlerle daha keyifli bir seyahat imkanı sunuyor. Kaliteli bir seyahat acentası sizin için doğru seyahati uygun bir fiyatla eşleştiren bir anlayışa sahiptir.

DOĞRU PLANLANMIŞ BİR SEYAHAT ELDE EETMENİZİ SAĞLAR... 

Seyahat acentaları sahip oldukları deneyimler sayesinde planlama noktasında kararsız kalınan durumlarda sizin için en uygun seyahat planının yapılmasına yardımcı olur. Bu noktada nasıl bir seyahatin sizin için uygun olacağına karar vermek ve bunu seyahat acentası yetkilileriyle açık bir şekilde paylaşmak tatilinizin beklentilerinize uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

ZAMAN TASARRUFU YAPMANIZI SAĞLAR...

Bir seyahat acentasının zaman ve enerji tasarrufu sağlama yeteneği, sunduğu seyahat kalitesi ve fiyat seçenekleri kadar değerlidir. Seyahatlerde zamanlama planlamasının en doğru şekilde yapılması gidilen yerlerden maksimum fayda sağlanması açısından önemlidir. Bu konuda seyahat acentalarının uzmanlığına güvenebilirsiniz. 

DOĞRU VE GÜNCEL SEYAHAT BİLGİLERİNE KOLAYCA ERİŞMENİZİ SAĞLAR... 

Sunulan fiyat ve ürün seçeneklerinin yanında en önemli özelliklerden biri de bilgilendirmedir. Kaliteli bir seyahat acentasından gideceğiniz seyahat noktalarıyla ilgili en güncel, gerçek ve doğru bilgileri ücretsiz bir şekilde alırsınız. Tatil yapmak istediğiniz yerlerin sağlık, güvenlik, iklim özellikleri gibi gerekli bilgilere ulaşma konusunda oldukça faydalı bilgiler sağlayacaklardır.

SEYAHATİN BAĞIMSIZ PPARÇALARINI BİRLEŞTİRİ, HİZMET VEREN SAĞLAYICILARA KARŞI HAKLARINIZI SAVUNUR...

İyi bir seyahat acentası size hizmet sunmaya başladığı andan hizmetin sona erdiği ana kadar sizin yanınızdadır. Seyahatiniz sırasında sizin çıkarlarınızı ve haklarınızı savunan bir seyahat acentasıyla tatile çıkarak kendinizi güvence altında hissedersiniz. Seyahat acentası yardımıyla yapılacak yolculuklarda sizin çıkarlarınızın önceliği vardır. Seyahatlerinizde bir şeylerin yanlış gitmesi halinde seyahat acentaları sizin savunucunuz olarak hizmet verirler. Mümkün olan en iyiyi elde etmek için kendi nüfuzlarını sizin için kullanırlar.

FARKLI HİZMETLERİ TEK NOKTADAN ALMA KOLAYLIĞI...

Seyahat sektöründe rekabet büyüdükçe, seyahat acentaları sundukları hizmet türünü ve kalitesini arttırmışlardır. Her türlü yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını, otel rezervasyonlarını, araba kiralama hizmetlerini, vize-pasaport-seyahat sigortası gibi uygulamaları seyahatseverler adına yüklenmektedirler. 

 

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam