Sisli Vadi Maşukiye Ormanya Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Sisli Vadi, Maşukiye, Ormanya Günübirlik Turu

İlkbahar - Sonbahar- Kış dönemi için harika bir gezi.

Kar Keyfi, Doğa Manzaraları eşliğinde bir gün sizi bekliyor !

( Rezervasyon Takviminde   Yeşil    Görünen Günler düzenlenmektedir. )
(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

 

Tur Programı

Sisli Vadide Kızak Keyfi ile Maşukiye Ormanya Turu

Turumuza katılacak misafirlerimiz ile sabah belirtilen saatlerde buluşuyor ve İzmit / Kartepe ’ye doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda araç içerisinde kahvaltı paketi ikramlarımız ile kahvaltımızı alıyor ve molamızın ardından Saat 09:30 civarında Kartepe Dağında bulunan Sisli Vadi Tesisimize ulaşıyoruz. Misafirlerimizin arzusuna göre imkanlardan faydalanabilmesi için serbest zaman veriyoruz. Serbest süre boyunca Kızak kaymak, Şambrel ( kaymak için özel hazırlanmış araba iç lastiği ) ,zipline ile karın keyfini çıkarmak mümkün.  Dileyen misafirlerimiz kafede çay içerek kar manzarasının keyfini sürebilir. Doğa ile başbaşa karda yürüyüş yapmak isteyenlerde tesis çevresinde kar yürüyüşü gerçekleştirebilirler. Tesisimizde öğlen yemeğimizi  alıyoruz. Sucuk Ekmek veya Köfte ekmek yemek yüksek rakımlı tesisimizde oldukça keyifli.   Serbest süremiz tamamlandıktan sonra tesisimizden Maşukiye 'ye iniş yapıyor  Maşukiye ’ye ulaşıyoruz. Her mevsim ayrı renklerde bizi karşılayan Maşukiye ’de değişmeyen alabalık vadisinden şırıldayarak akan dere bizleri bekliyor. Bizlerde bu güzelliği keşfetmek üzere Maşukiye ’de alabalık vadisinde kısa bir keşif yürüyüşü yapıyoruz. Yürüyüşümüzün ardından At Çiftliğine ulaşıyoruz. İsteyen misafirlerimiz ata binebilir. Buradan ayrıldıktan sonra yolumuz üzerinde bulunan  Avrupa'nın en büyük doğal yaşam alanına ulaşıyoruz. 53 farklı türden 467 hayvanı içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Kocaeli ve Sakarya’ya neredeyse eşit uzaklıkta bulunan park gerçekten doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Çocuk hayvanat bahçesinde bulunan hayvanlar çocuklardan çok yetişkinlerin ilgisini çekiyor ve sevimli dostlarımızın arasında burada çay molası veriyoruz. Ayrıca Ormanya içerisinde bulunan Orman köyü, Hobit evleri ile oldukça şirin bir köşe. Misafirlerimiz burada fotoğraf çekmekten oldukça keyif alıyorlar.  Bu keyif için tanıdığımız serbest zamana saat 17:30 civarında son vererek İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Saat 21:00 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

Not : Bu turumuz Kayak Planlı bir gezi olmadığı her mevsim yapılabilmektedir. Kar durumu uygun olduğu takdirde Kızak ve Şambrel ile kayma imkanı bulunmaktadır. Bölgedeki Kar durumuna göre süreler ve gezi planı rehberlerimiz tarafından ayarlanmaktadır.  Tesislerdeki tüm aktiviteler misafirlerimize özel indirimli olarak extra sunulmaktadır.

             

             

Fiyatlar

TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
08.01.2022
30.01.2022
199,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 159,00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Cumartesi, Pazar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüks otobüslerimiz ile Gidiş-Dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar,
 • Kahvaltı
  ( Doyurucu Soğuk sandviç paketi ve içecek )
 • Öğlen Yemeği Ekmekarası Menü
  ( Ekmekarası Sucuk / Köfte / Tavuk ve Garnetürler, 1 içecek )
 • Rehberlik,
 • Zorunlu Tursab Seyahat Sigortası
 • Sisli Vadi / Kartepe Park Giriş Ücreti

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcama ve Alışveriş
 • Arzu edenler için Aktiviteler
  Kızak Kirlamak  40 TL
  Şambrel Kiralamak 40 TL
  ZiplineYapmak 30 TL
  Atlı Safari Yapmak 150 TL
  At Binmek (5 Tur Manejde) 30 TL

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.