Uçaklı Butik Mezopotamya Turu (6Gece 7Gün)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

UÇAKLI BOYDAN BOYA MEZOPOTAMYA TURU

ADANA, HATAY, GAZİANTEP, ADIYAMAN NEMRUT, ŞANLIURFA, MARDİN, MİDYAT, HASANKEYF, BATMAN, DİYARBAKIR

6 GECE 7 GÜN - Mezopotamya Medeniyetler Turu 
( 4* / 5* Otellerde - 6 Gece Konaklama )  

Baştan Sona Rüya gibi bir tur...

 

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul - Adana Gidiş Uçuşu, Adana Taş Köprü, Eski Saat Kulesi, Sinema Müzesi, Ulu Camii, Hatay Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, St. Pierre Kilisesi, Harbiye Şelalesi, Uzun Çarşı, Tarihi Hatay evleri ve sokakları

Evinizden Havalimanı Gidiş Dönüş Özel Transferi
Sabah belirtilen saatlerde, Transfer araçlarımız ile sizleri evlerinizden alarak Havalimanına ulaştırıyoruz. Dönüşte'de Uçaktan indikten sonra Transfer araçlarımız ile evinize bırakılacaksınız. İstanbul - İzmir - Ankara - Antalya illerinden katılacak misafirlerimiz için verdiğimiz bu hizmet tur ücretine dahildir. Havaalanı Ev Transfer arası hizmetimiz maksimum 50 Km mesafe için geçerlidir. 50 Km aşam mesafelerde ek ücret talep edilmektedir. Transfer araç ve Şöför bilgisi Transfer saatinden en az 2-3 saat önce cep telefonu mesajı ile bildirilecektir.

Turumuza Başlıyoruz... 
Sabah erken saatlerde Sabiha Gökçen Havalimanı Pegasus Havayolları 05:55 Adana uçuşu veya İstanbul Havalimanı THY 06:00 Adana uçuşu ile turumuza başlıyoruz. Saat:07:30 `da Adana`ya ulaşmamızın ardından tur aracımızla buluşarak gezimize başlıyoruz. Adana'da kısa bir kahvatı molamızın ardından Adana`da Sabancı Merkez cami, ( Ramazanoğlu Külliyesi) Adana Ulu cami, Taş Köprü, Eski Saat kulesi, Tuz Han`ı rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaştıktan sonra Seyhan nehrini fotoğraflıyor ve Adana`dan ayrılıyor ve Hatay'a hareket ediyoruz. Belen geçidinden geçtikten sonra Hatay merkezine ulaşıyor ve Antakya Mozaik Müzesi'ne ulaşıyoruz. Burada sergilenen mozaikler; büyüklüğü, sayısı ve kalitesi açısından dünyanın en zengin koleksiyonlarından bir tanesi. Müzede Hitit, Hellenistik, Roma ve Bizans dönemlerinden eserler ve Harbiye, Antakya, Atçana, Seleukeia Pieria ile İskenderun buluntularının sergilendiği, ve çok detaylı işlenmiş ve eşsiz renklere sahip mozaik koleksiyonunu görüyoruz. Ardından Hac Dağı eteklerinde bir mağranın içinde konumlanan Saint Pierre Kilisesi’ne varıyoruz. Hz. İsa’nın ölümünden sonra havari Saint Pierre’nin geldiği ve dünya’nın ilk mağara kilisesi olarak kabul edilen bu müze kiliseyi ziyaret ediyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra Antakya’nın sayfiye bölgesi olan Harbiye Şelaleleri’ne hareket ediyoruz. Küçük Şelaler boyunca çay bahçelerini, restranlarını ortada gezinen ördeklerini görüyor burada harika fotoğraflar çekinip, tertemiz havası ve eşsiz su sesleri eşliğinde Harbiye Şelalesi ziyaretimizi tamamladıktan sonra, Antakya Uzun Çarşı’ya, dar sokakları, birbirinden renkli dükkanları ve neredeyse her gün tanık olunan yoğunluğa bizde katılmış oluyoruz. Tarihi İpek Yolu üzerinde yer alması dolayısıyla çok eski dönemlerden itibaren şehirde ticaretin merkezi konumunda bulunan Uzun Çarşı, merkez Antakya ilçesinde adeta ticaretin kalbinin attığı yer olarak biliniyor. Yapılış tarihi kesin olarak bilinmeyen ve içerisinde han, hamam ve camilerin bulunduğu çarşı, farklı meslekleri içerisinde barındırıyor. Çarşıda bulunan 17. yüzyılda yapıldığı belirtilen Kurşunlu Han, dikkatimizi çekiyor. Yüzyıllardır şehirde yaşayanlara hizmet vermiş çarşıda defne sabunundan nar ekşisine, zeytin yağından meyan kökü şerbetine, künefeden tepsi kebabına kadar yöreye özgü lezzet ve ürünlerini ve daha fazlasını bulabileceğimizin mümkün olduğunu görüyoruz. Çarşımızda 3 han, 3 hamam ve camilerin var olduğunu buraları kısa kısa ziyaret edip fotoğraf karelerini çekerek bu güzel turumuzun anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Yaklaşık 3,5 kilometre uzunluğundaki çarşımızı burada alışveriş yapmak için kısa bir serbest zaman molası veriyoruz. Serbest zaman sonrası Otelimize hareket ediyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün: Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi - Antep Çarşıları ve Tarihi sokakları

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Gazi şehrimiz Antep`e ulaşıyoruz. Geçmişten günümüze Anadolu`nun en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Antep`te ilk olarak dünyanın en zengin mozaik kolleksiyonuna sahip Zeugma Mozaik Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze`de Zeugma antik kenti, fresk süslemeler ve konularını ağırlıklı olarak yunan mitolojisinden alan panoları rehberimizin sürükleyici anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Müzedeki gezimizi tamamladıktan sonra Antep mutfağının muhteşem lezzetleri ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Gaziantep Kalesi ve kale içinde bulunan Kurtuluş savaşı müzesini ziyaret ediyoruz. Kültür yolu üzerinde yapacağımız yürüyüş esnasında çoğu Osmanlı döneminde bina edilmiş olan Han yapıları ve kastelleri görerek tarihi Antep çarşısına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda tarihi çarşı içerisinde keyifli dakikalar geçirebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Tahmis kahvesinde menengiç kahvelerini yudumlayabilir dileyenler Antep mevlevihanesini gezebilirler. Serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün: Halfeti, Adıyaman, Nemrut Dağı, Kahta

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından yola koyuluyor ve ilk Halfeti`ye geçiyor ve tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz esnasında Rum Kaleyi ve önemli bir kısmı sular altında kalmış olan savaşan köyünü görüyoruz. Bu keyifli tekne turunun ardından otobüsümüze dönüyor ve Adıyaman’a ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerimize binerek muhteşem Nemrut Dağı macerasına başlıyoruz. 2000 yıl öncesinin çılgın ve idealist kralı Antiokhos’un Torosların zirvesine yaptırdığı anıt mezarına ulaşmadan önce göreceğimiz başka antik eserler de var. Sırasıyla; Kommagene kraliyet ailesinin kadınlarının anıt mezarı olan Karakuş Tümülüsü, Roma askeri mimarisinin dünyadaki en iyi köprü örneklerinden olan Cendere Köprüsü ve Komagene krallarının yazlık başkenti olan Arsemia kalıntılarını görerek 2150 m yükseklikteki Nemrut Dağı’na ulaşıyoruz.(Hava ve yol durumu müsait olduğu takdirde) Burada Doğu ve Batı Terasları, Zeus-Oramastes, Apollon-Mithras, Herakles-Artaganes, tanrıça Kommagene, kral Antiochos ve koruyucu Aslan-Kartal heykellerini görerek bir yandan da muhteşem günbatımını izleyerek günümüzü sonlandırıyoruz ve minibüslerimizle otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4. Gün: Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Arkeoloji Müzesi, Balıklıgöl, Urfa Sıra Gecesi

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Şanlıurfa için yola koyuluyoruz. Dünyanın en eski mimarlık ürünü olan ve Neolitik devrime öncülük eden Göbeklitepe‘yi rehberimizin anlatımları ile yakından tanıma şansı buluyoruz. Göbeklitepe’den ayrıldıktan sonra durak noktamız Harran. Mezopotamya’dan Küçük Asya’ya geçişte bir kavşak konumunda bulunan ve Moğol istilasına kadar bilim ve felsefenin dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan Harran gezimizde kendinizi adeta bir zaman tünelinde hissedeceksiniz. Bu eşsiz yerleşim alanında Harran surları, Harran Höyüğü, Büyük saray, Harran Ulu Cami ve karınca evleri rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşırken 8. ve 12. yy arasında bilim dünyasının en önemli merkezlerinden biri olan Harran`ı tanıma şansı buluyoruz. Karınca evdeki ziyaretimizde acentemizin ikramı olan Mırra`yı tattıktan sonra Şanlıurfa`nın kalbi Balıklı göle geçiyoruz. Hz.İbrahim peygamberin doğduğuna inanılan, mağara, ateşe atıldığı yer, Halil-ür Rahman ve Ayn-ı Zeliha gölleri, Rızvaniye ve Halil-ür Rahman camileri göreceğimiz yerler arasında. Ülkemizde kapalı çarşılar bakımından en zengin 3. kent olan Şanlıurfa`nın tarihi çarşısında vereceğimiz serbest zaman sonrasında. Otelimize geçiyor ve akşam yemeğinden sonra sizler için EXTRA düzenlediğimiz yöre kültürünün en renkli unsurlarından biri olan (alkolsüz) sıra gecesine katılıyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

 

5. Gün: Dara Antik Kenti, Mardin, Kasımiye medresesi, Tarihi Mardin Sokakları, Abbaralar, Mardin Evleri ve Mardin çarşısı

Oteldimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Mardin'e doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Dara Antik Kenti 'ni ziyaret ederek gezimize başlıyoruz. Gezimizde Mezopotamya’nın en önemli yerleşim yeri kabul edilen Dara kentinden günümüze ulaşan yapıları birlikte inceliyoruz. Geçmişte görkemli ve zenginliği ile öne çıkan, birçok hikayeye ev sahipliği yaptığı bilinen bu antik kent, farklı kültür ve dinlere ait pek çok simgenin bir arada görülebilmesine imkân tanıyor. Buradan ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız olan Mardin'e ulaşıyoruz. Mardin gezimizde Mardin Arkeoloji müzesi, Kırklar kilisesi, Mardin Ulucami, Kasımiye medresesi, Abbaralar, Ptt binası ve çarşılar göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında Mardin çarşısında vereceğimiz molayı takiben aracımızla buluşarak otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

6. Gün: Deyrul Zafaran Manastırı, Mor Gabriel manastırı, Midyat Konuk Evi, Tarihi Midyat Sokakları, Midyat Evleri ve Midyat çarşısı, Hasan Keyf, Batman

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Mardin'in en önemli gezi noktalarından biri olan Deyrul Zaferan Manastırını ziyaret ediyoruz. 5. yüzyılda yapılan bir Süryani manastırı ve Süryanilerin önemli merkezlerinden biri olan manastırın içerisinde Mor Hananyo Kilisesi, Azizler Evi, Meryem Ana Kilisesi ve Güneş Tapınağı bulunmaktadır. Manastır görevlilerinden bilgilerimizi alıp ziyaretimizi tamamladıktan sonra Midyat`a geçiyoruz. Süryanilerin anayurdu olarak bilinen Turabdin Bölgesinin kalbi konumundaki Mor Gabriel Manastırı’na gidiyoruz. Manastır meşe ağaçları ile örtülü tepe noktalarının birinde 1600 yıllık tarihi ile gelen misafirleri büyüleyerek karşılıyor. Süryani Kilisesi tarafından “İkinci Kudüs” olarak ilan edilen Mor Gabriel (Deyrulumur) Manastırı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Midyat’ın yaşam biçimi ve kültürel zenginliğini taş binaların oluşturduğu dar ve eski sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. Bir çok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konukevi‘ni geziyoruz. Gezi sonrası Yapılan araştırmalara göre ilk defa 12 bin yıl önce yerleşimin başladığı, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış, günümüzde baraj suları altında kallmış olan Hasankeyf’e gidiyoruz. Burada rehberimiz eşliğinde gezimizi yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Ardından Batman’a otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

7. Gün: Batman, Diyarbakır, Diyarbakır Kalesi, On Gözlü Köprü, Ulu Camii, Diyarbakır - İstanbul Dönüş Uçuşu

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Batman gezimize başlıyoruz. İlk olarak Batman Müzesini geziyoruz. Panoramik şehir turu yaparak Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Diyarbakır gezimize Anadolu’nun ilk, İslam Âlemi’nin 5. Harem-i Şerif’i olan Ulucami gezimizle başlıyoruz. İçerisinde taş işçiliği ve ahşap boyama sanatlarının ince zevklerini görebileceğiniz bu güzel eseri gezdikten sonra “ yaş otuz beş, yolun yarısı eder ” şiiriyle tanıdığımız Diyarbakırlı Şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evini ziyaret ediyoruz. Her mevsim için ayrı kullanım alanları yaratılan bu güzel evde bölge sivil mimarisinin ince örneklerini görerek buradaki gezimizi sonlandırıyoruz. Ardından panoramik olarak dünyanın ayakta kalmış en uzun ikinci Surları olan kent surlarında Mardin Kapıyı, Keçi Burcunu ve 10 Gözlü Köprü ile beraber Dicle Havzasını fotoğrafladıktan sonra Diyarbakır havalimanına geçerek programımızı tamamlıyoruz. Sabiha Gökçen havalimanına dönecek misafirlerimiz Pegasus Havayolları Saat : 20:50 Diyarbakır - Sabiha Gökçen uçuşu ile İstanbul Havalimanına dönecek misafirlerimiz (THY) Türk Havayolları Saat :22:20 uçuşu ile İstanbul`a dönüşümüzü gerçekleştriyoruz. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Havalimanından Evinize Dönüş Özel Transferi
Uçaktan indikten sonra Transfer araçlarımız ile evinize bırakılacaksınız. İstanbul - İzmir - Ankara - Antalya illerinden katılacak misafirlerimiz için verdiğimiz bu hizmet tur ücretine dahildir. Havaalanı Ev Transfer arası hizmetimiz maksimum 50 Km mesafe için geçerlidir. 50 Km aşam mesafelerde ek ücret talep edilmektedir. Transfer araç ve Şöför bilgisi Transfer saatinden en az 2-3 saat önce cep telefonu mesajı ile bildirilecektir.

 Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul (Sabiha Gökçen veya İstanbul H.L.) – Adana Gidiş uçak bileti
 • Diyarbakır – İstanbul (Sabiha Gökçen veya İstanbul H.L.) Dönüş uçak bileti
 • Tüm çevre gezileri ve ulaşımları
 • Rehberlik
 • 6 Gece (4* / 5*) Bölge otellerinde konaklama
 • 6 Sabah Kahvaltısı
 • 6 Akşam Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ev - Havalimanı - Ev Gidiş Dönüş Transferi

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tura dahil olmayan ekstra harcamalar ve alışverişler,
 • Tüm Öğlen yemekleri,
 • Turun birinci günü sabah kahvaltısı,
 • Müze Giriş Ücretleri ,Özel Müze Ücretleri,
  (65 yaş altı Misafirlerimizin tur'a gelmeden önce Müze kartı çıkartmış olmaları gerekmektedir.)
 • Nemrut Dağı girişi ve minibüs transfer hizmetleri,
 • Halfeti ve Hasankeyf Tekne Turları ( Arzu Edlirse)
 • Urfa Sıra Gecesi ( Arzu Edilirse )

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)