Yalova Şelaleleri Gezisi

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Yalova Şelaleleri Doğa Yürüyüşü


Bu Turumuzda parkurumuz kolaydır.

Dileyen her misafir bu yürüyüşümüze katılabilir.

 

 Doğa Manzaraları ile başbaşa keyif dolu bir gün sizi bekliyor !

 

Tur Programı

Yalova Şelaleleri Doğa Yürüyüşü

Bölge Hakkında : Doğa yürüyüşleri açısından çok zengin, kayın, meşe, gürgen, kızılcık, kestane ve ıhlamur ağaçları ağaçları ile bezenmiş bir bölge olan Yalova ilinin Teşvkiye köyünde yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Erikli Çifte Şelale, Kent Ormanı içerisinde yer alıyor.Şelale peşpeşe 2 düşüşten oluşuyor.En üstte bulunan ilk kırımın yüksekliği 25 metre ve düştüğü noktada 2 metrelik havuz oluşturmaktadır.İkinci kırımın oluşturduğu Şelale ise 35 metre yükseklikten dökülmektedir. Park yerinden 750m bir yürüyüşle şelalelere varılıyor. Patika iki şelalenin arasına çıkıyor.Turumuz kolay bir parkurdan oluşmaktadır. Dileyen herkes bu parkura katılabilmektedir

Program : Yolculuğumuza; hareket saatlerine göre ilgili duraklardan misafirlerimizi alarak başlıyoruz. Yalova’ya geçmek için Feribota bineceğiz. Kahvaltıyı feribotta hep beraber yapacağız. Feribottan indikten sonra yaklaşık 45 dakikalık yolculuğun ardından yürüyüşün başlangıç noktası olan Dipsiz Göllere varıyoruz. Bu nokta da iki farklı etkinlik yapabiliriz. Dilerseniz göl etrafın da kısa ve bol fotoğraflı bir gezi dilerseniz de yaklaşık 3 km bir orman içi yürüyüşün ardından Erikli Çifte Şelalelerine varmak. Bu Güzel nokta da yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Teşvikiye Köyün de öğle yemeği için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20 dk bir yolculuğun ardından yemek yiyeceğimiz noktaya varıyoruz. Öğle yemeğimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta olan Sudüşen Şelalesine doğru yola çıkıyoruz Sudüşen Şelalesi yaklaşık 18 metre den dökülen yılın ,her zamanı güzel fotoğraflar vermektedir. Sudüşen Şelalesindeki gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz.

Önemli Uyarılar : 
İlkbahar aylarında yürüyüş yaptığımızdan ötürü üzerinizdeki kıyafetleri buna göre ayarlayınız.
ürüyüş esnasında min. 2lt su yanınızda olmalı.
Yürüyüş esnasında atıştırmalık kuruyemiş alabilirsiniz.
Yanınızda küçük litreli termos bulundurunuz.
Yanınıza yedek ayakkabı ,çorap ,pantolon gibi giysileriniz yanınıza alınız. Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.
Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda rehbere bilgi veriniz.
Sabah kahvaltısını Feribotta yapacağız. Öğlen için yiyeceklerimizi yanımızda getiriyoruz. Günden en iyi şekilde yararlanmak için yolda alış veriş molası veremeyeceğiz

Katılımcıda Olması Gerekli Olan Malzemeler :
Küçük Sırt Çantası
Tercihen Bileklikli Yürüyüş Ayakkabısı
Su Geçirmez Pantalon
Eldiven & Bere & Şapka
Mont & Polar
Baton & Tozluk & Termos
Cilt İçin Koruyucu Krem
Güneş Gözlüğü

Ücrete Dahil Hizmetler

  • Minibüs ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
  • Profesyonel Rehberilik hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar
  • Sabah Kahvaltısı
  • Öğlen Yemeği

Fiyatlar

TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
25.12.2023
31.12.2023
750 TL 0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 750 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

STANDART TUR İÇİN UYGULANAN ÖZEL GRUP FİYATLARI 
( Ulaşım, Rehberlik, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği ve Tur Programda yazan tüm içerik dahildir.)

Tur Programında yazan ücret 40 - 46 kişilik gruplar için Örnek hazırlanmıştır.

Diğer Tur Grubu sayıları için Kişibaşı ücretleri lütfen sorunuz. 
30 - 39
Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
25 - 30 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
15 - 24 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
10 - 14 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !
  6  -  9 Kişi Arası Gruplar ; Talebinizi ileterek fiyat sorunuz !

GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.

ONLİNE ÖZEL GRUP TALEBİ Yapmak için;
Lütfen aşağıdaki Formu doldurarak bize talebinizi iletiniz.

 


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam